Karib-tenger kalózai szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Eva Reina et-je 2hwlov9
Welcome!
Üdvözlünk téged/titeket, A Karib-tenger kalózai szerepjátékos oldalán. Az oldalon temérdek cannon karakter mellett, keresett karakterek is megtalálhatók. Persze ötletszerűen megalkotott saját karakterek jelentkezését is szívesen vesszük. Legyél kalóz, kapitány, polgár, kuruzsló, örömlány, kannibál, misszionárius vagy katona, esetleg szirén, a lényeg, hogy kreatív légy! Az oldal az ismert filmsorozatra épül, mégis egy-egy újítással. Aktív adminok, és remek hangulat vár majd rátok! Az oldal 2013. május 9-én nyitotta meg kapuit. (AZ OLDAL TELJES TARTALMÁT CSAK A REGISZTRÁLT TAGOK TEKINTHETIK MEG! )
Staff

Elisabeth Swann
Admin
profil

pm


Angelica Teach
Admin
profil

pm



Facebook csoportunk
Eva Reina et-je 95d4c7b8dd3cca3ec55475d5b5cb655c_thumb
Csatlakozz hozzánk a Facebook-on is!



Kiemelten keresett

Philip Swift
Misszionárius
Karakterlapja















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Vas. Május 12, 2013 4:00 am-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Keresem a ...
Eva Reina et-je Icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 10:04 pm by Angelica Teach

» The Originals FRPG
Eva Reina et-je Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:55 pm by Vendég

» Arrow FRPG
Eva Reina et-je Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:54 pm by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Eva Reina et-je Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 6:07 am by Vendég

» The Mortal Instruments
Eva Reina et-je Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 6:22 am by Angelica Teach

» Asgard- Where the gods live
Eva Reina et-je Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 2:08 am by Jack Sparrow

» Watson lovasfarm
Eva Reina et-je Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:45 am by Angelica Teach

» Hírek
Eva Reina et-je Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 4:01 am by Angelica Teach

» Hattyúk Tava és tópart
Eva Reina et-je Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:58 am by Nedra Pierce

» Társalgó
Eva Reina et-je Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:46 am by Richard Weston

Top posters
Admin
Eva Reina et-je Vote_lcapEva Reina et-je Voting_barEva Reina et-je Vote_rcap 
Elisabeth Swann
Eva Reina et-je Vote_lcapEva Reina et-je Voting_barEva Reina et-je Vote_rcap 
Angelica Teach
Eva Reina et-je Vote_lcapEva Reina et-je Voting_barEva Reina et-je Vote_rcap 
Nedra Pierce
Eva Reina et-je Vote_lcapEva Reina et-je Voting_barEva Reina et-je Vote_rcap 
Richard Weston
Eva Reina et-je Vote_lcapEva Reina et-je Voting_barEva Reina et-je Vote_rcap 
Brandon Brightmore
Eva Reina et-je Vote_lcapEva Reina et-je Voting_barEva Reina et-je Vote_rcap 
Solomon Blackheart
Eva Reina et-je Vote_lcapEva Reina et-je Voting_barEva Reina et-je Vote_rcap 
Jack Sparrow
Eva Reina et-je Vote_lcapEva Reina et-je Voting_barEva Reina et-je Vote_rcap 
Edward Teach
Eva Reina et-je Vote_lcapEva Reina et-je Voting_barEva Reina et-je Vote_rcap 
Alice Doll
Eva Reina et-je Vote_lcapEva Reina et-je Voting_barEva Reina et-je Vote_rcap 

Megosztás
 

 Eva Reina et-je

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

avatar


Eva Reina et-je Empty
TémanyitásTárgy: Eva Reina et-je   Eva Reina et-je Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 2:19 am

Eva Reina

Minden foglalkozás művészetnek tekinthető, ha elegendő szenvedéllyel végzik. És mindig kihívást jelent, ha az ember művészete egyben megélhetésének forrása is.





A karakter teljes neve:


Eva Reina

Születési hely, és idő:


1711. Május 16.; Tortuga

Csoport:


Örömlány

Babona és jellegzetes tárgyak:

Lássuk csak. Jellegzetes tárgyam nincs, félelmem csupán egy. Egyszer becsúszik egy gyermek, s ő is apa és család nélkül nőne fel mint én. Félek a szerelemtől, s megrögzötten igyekszem elkerülni a szorosabb barátságokat.

Play by:


Eva Green

Külső és belső jellemzés:


Körülbelül 170 centiméter magas, kecses testalkatú nő, türkizkék szemekkel és hullámos barna hajjal. Alkatának megfelelően, szép hosszú lábai vannak, s kerekded idomokkal áldotta meg az ég. Talán ez teszi vonzóvá. Porcelánszín bőrét szereti élénk színű ruhákkal még tökéletesebbé tenni. Bár nincs túl sok pénze, mégis drágábbnál drágább ékszerekkel díszíti fel teste minden porcikáját. Elkápráztató mosollyal áldotta meg a sors, ezért a legtöbbször mosolyogni látod.

●●●●●●●●●●●●●●●


Foglalkozásából ítélve nem gondolnád róla, hogy igencsak fenn hordja az orrát. Nem kaphatja meg bárki, csak akit Ő alkalmasnak talál a játékra. Elég makacs, kiszámíthatatlan és szeszélyes akár a tenger. Előszeretettel csábítja el a feleséggel rendelkező férfiakat, de nem szereti elkötelezni magát. Mindig figyel rá, hogy csupa olyan kuncsaftot vigyen az ágyába, akiből még akár így vagy úgy hasznot is tud húzni.
Könnyen hazudok, bárkinek bármiről. Ennek következtében még azzal is elhitetem, hogy a barátom, aki a legnagyobb ellenségem is. Kerülöm a testi kapcsolatnál szorosabb kapcsolatokat, inkább az érdekeimet tartom szem előtt.


Életem:

+18-as tartalommal fűszerezett

Hányadtatot sorsom 1711-ben kezdődött, amikor megszülettem
Tortugán. Apám kiléte ismeretlen, anyámról pedig mindösszesen annyit tudok, hogy hozzám hasonlóan ő is örömlány volt. Viszont ahogy megszülettem, a kéjbarlangból Őt kidobták, engem pedig ott tartottak.
Az éjszakák többségét a koszos pincében töltöttem, jó pár társammal. De hiába voltunk a föld alá rejtve, még így is hallottuk a hangos kiáltozásokat, ami a felsőbb szintekről szűrődött le hozzánk. Ekkor persze még egyikünk sem fogta fel, miért vagyunk egy ilyen helyen, mik azok a hangok, amiket hallunk. De azt sem tudhattuk, hogy ez nem a megszokott nevelés. Ahogy telt múlt az idő, úgy tanultuk meg a legalapvetőbb dolgokat: mit és hogyan vásárolj a piacon, hogyan főzz. Végül amikor betöltöttük a tizenhatodik életévünk, felfedték előttünk a férfiak elcsábításának technikáját is. Egyik este egy férfihoz kellett mennem, akivel még soha nem találkoztam. Beszélni kezdett hozzám, majd mögém lépett, s éreztem, ahogy fűzőm madzagját kezdi el kigombolni. Mélyen beszívtam a levegőt, s igyekeztem nem mozogni. Akkor este megtudtam milyen az, amikor egy férfi kiéli fantáziáját... vagyis nem csak a fantáziáját. Aznap este olyas valamit vesztettem el, amiről azt sem hittem, hogy létezik. És elveszítettem a kislány énem. Tudtam ettől a naptól fogva egy valami maradt nekem: Tortuga és a szeszvedelő csürhe vágyainak kielégítése.
Tanulnom kellett, így egy velem egyidős lánnyal kellett töltnem apjaim nagy részé. A kéjbarlang tulajdonosa felügyelte "gyakorlásunk". Egymás kényeztetésén kívül egy-egy csupán a látványra éhező kuncsaft szórakoztatása volt a nagy feladat. Miután megfelelő gyakorlottsággal rendelkeztem, az első kuncsaftomhoz küldtek. Egy gyönyörű vörös függönyökkel sötétített, hatalmas ággyal rendelkező szobába kísértem, majd az ágyra ültettem. Könnyed selyem ruhám a földre ejtettem, majd Őt is megfosztottam nadrágjától, és az ágyra fektettem. Gyengéden megcsókoltam, majd lejjebb haladtam egészen férfiasságáig, majd azt is kényeztetni kezdtem számmal. Egy idő után könnyed mozdulattal széles csípőjére ültem, és hagytam, hogy belém nyomuljon. Halk sóhajok hagyták el szám, míg lágy s könnyed mozdulatokkal kezdtem el ringatózni rajta. Amikor éreztem, nem bírja tovább, gyorsítottam tempómon, és hagytam hogy végleg elvesszen bennem. Kissé fáradtan gördültem le róla, de a férfi féktelen étvággyal rendelkezett. Fél órával később újra magáévá tett, majd fizetett és távozott. A fizetséget mindig a hely tulajdonosa kapta meg, míg mi a fizetségünk töredékét kaptuk csak meg. Viszont volt tető a fejünk felett, étel s ital a szánkban, s szebbnél szebb ruhák.
Egyszer betért hozzánk egy gazdag kereskedő, aki néhány élvezettel teli este után családtagok híján rám hagyta a vagyonát, s két nappal később már el is patkolt. Annyi pénzhez jutottam, hogy kivásároljam kapzsi feljebbvalóim, s megszerezzem magamnak a tortugai Mérgezett Alma bordélyházat.
Ezután megannyi új kuncsaftra tettem szert, akiket egy-egy tehetséges lány kényeztetésére bíztam. Én magam a jól bevált ügyfelekkel foglalkoztam csupán, s egy-egy új falat után kutatva csábítgattam el néhány férfit. Sok kalózkapitány, kereskedő de még katona is megfordult már ágyamban. Az utcán viszont akárcsak egy úrinő, tisztán, gyönyörű ékszerekben és ruhákban járok kelek.   
Vissza az elejére Go down
Angelica Teach
Admin

Angelica Teach

✡ Tartózkodási hely : Ahova a tenger sodorja.
♦ Hozzászólások száma : 47
♦ Join date : 2013. May. 07.

Eva Reina et-je Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eva Reina et-je   Eva Reina et-je Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 2:59 am



Elfogadva!


Eva! 
Előtörténeted nagyon pikáns, és egyszerre izgalmas volt, személy szerint nekem nagyon tetszett. A hátrányos kezdet végül szerencsébe torkollott! Menj, vedd birtokba a bordélyházat és vele együtt az egész játékteret! Wink
Vissza az elejére Go down
https://karibtengerkalozai.hungarianforum.com/
 

Eva Reina et-je

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
»  Eva Reina & Richard Weston

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Karib-tenger kalózai szerepjáték  :: Archívum-