Karib-tenger kalózai szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
A kapitány kabinja  2hwlov9
Welcome!
Üdvözlünk téged/titeket, A Karib-tenger kalózai szerepjátékos oldalán. Az oldalon temérdek cannon karakter mellett, keresett karakterek is megtalálhatók. Persze ötletszerűen megalkotott saját karakterek jelentkezését is szívesen vesszük. Legyél kalóz, kapitány, polgár, kuruzsló, örömlány, kannibál, misszionárius vagy katona, esetleg szirén, a lényeg, hogy kreatív légy! Az oldal az ismert filmsorozatra épül, mégis egy-egy újítással. Aktív adminok, és remek hangulat vár majd rátok! Az oldal 2013. május 9-én nyitotta meg kapuit. (AZ OLDAL TELJES TARTALMÁT CSAK A REGISZTRÁLT TAGOK TEKINTHETIK MEG! )
Staff

Elisabeth Swann
Admin
profil

pm


Angelica Teach
Admin
profil

pm



Facebook csoportunk
A kapitány kabinja  95d4c7b8dd3cca3ec55475d5b5cb655c_thumb
Csatlakozz hozzánk a Facebook-on is!



Kiemelten keresett

Philip Swift
Misszionárius
Karakterlapja















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Vas. Május 12, 2013 4:00 am-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Keresem a ...
A kapitány kabinja  Icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 10:04 pm by Angelica Teach

» The Originals FRPG
A kapitány kabinja  Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:55 pm by Vendég

» Arrow FRPG
A kapitány kabinja  Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:54 pm by Vendég

» Avarian Világa FRPG
A kapitány kabinja  Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 6:07 am by Vendég

» The Mortal Instruments
A kapitány kabinja  Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 6:22 am by Angelica Teach

» Asgard- Where the gods live
A kapitány kabinja  Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 2:08 am by Jack Sparrow

» Watson lovasfarm
A kapitány kabinja  Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:45 am by Angelica Teach

» Hírek
A kapitány kabinja  Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 4:01 am by Angelica Teach

» Hattyúk Tava és tópart
A kapitány kabinja  Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:58 am by Nedra Pierce

» Társalgó
A kapitány kabinja  Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:46 am by Richard Weston

Top posters
Admin
A kapitány kabinja  Vote_lcapA kapitány kabinja  Voting_barA kapitány kabinja  Vote_rcap 
Elisabeth Swann
A kapitány kabinja  Vote_lcapA kapitány kabinja  Voting_barA kapitány kabinja  Vote_rcap 
Angelica Teach
A kapitány kabinja  Vote_lcapA kapitány kabinja  Voting_barA kapitány kabinja  Vote_rcap 
Nedra Pierce
A kapitány kabinja  Vote_lcapA kapitány kabinja  Voting_barA kapitány kabinja  Vote_rcap 
Richard Weston
A kapitány kabinja  Vote_lcapA kapitány kabinja  Voting_barA kapitány kabinja  Vote_rcap 
Brandon Brightmore
A kapitány kabinja  Vote_lcapA kapitány kabinja  Voting_barA kapitány kabinja  Vote_rcap 
Solomon Blackheart
A kapitány kabinja  Vote_lcapA kapitány kabinja  Voting_barA kapitány kabinja  Vote_rcap 
Jack Sparrow
A kapitány kabinja  Vote_lcapA kapitány kabinja  Voting_barA kapitány kabinja  Vote_rcap 
Edward Teach
A kapitány kabinja  Vote_lcapA kapitány kabinja  Voting_barA kapitány kabinja  Vote_rcap 
Alice Doll
A kapitány kabinja  Vote_lcapA kapitány kabinja  Voting_barA kapitány kabinja  Vote_rcap 

Megosztás
 

 A kapitány kabinja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Elisabeth Swann
Admin

Elisabeth Swann

✡ Tartózkodási hely : Mikor, hol...
♦ Hozzászólások száma : 119
♦ Join date : 2013. May. 07.

A kapitány kabinja  Empty
TémanyitásTárgy: A kapitány kabinja    A kapitány kabinja  Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 4:06 am

A kapitány kabinja
Vissza az elejére Go down
Nedra Pierce
Polgár

Nedra Pierce

♦ Hozzászólások száma : 40
♦ Join date : 2013. May. 09.

A kapitány kabinja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány kabinja    A kapitány kabinja  Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 9:24 am

*Hirtelen ismét visszatér a jó kedve és ezek a váltásai igencsak furcsák számomra, de azért megszokhatóak. Még ma elmennek??? Valojában nem is világos számomra, hogy miért is izgatom magam emiatt, mégis érdekesen érint a dolog. Tán csak zavar, hogy nem lett igazam és félreértettem őt. Bemegyünk a kabinba ami nagyon lakályos egy helyiség. *
- Nem kell megköszönni, szívesen maradok itt.- * Mosolygok a kapitányra, majd hallgatom amit mondani kezd. Persze szavai rendkívül meglepnek, de nem tagadhatom, hogy egyben jól is esnek számomra. Tegnap még csak nem is sejthettem, hogy ma milyen kalandok várnak. *
- Pontosan, mikor indulnak?- Nincs magyarázata annak, hogy miért is érdekel ez a téma. Ha bárki kérdezné a válaszom: csak mert lenne. Még mindig Solomonra nézek és a mosolyomat is mutogatom. *
- Mi finomat fogunk enni?- * Folytatom a kérdezösködést. Végig húzom ujjamat egy asztalon, utána az ablak felé veszem az irányt. *
- Alig jön be fény a függönyök miatt..- *Jegyzem meg és ezzel a lendülettel el is indulok elhúzni őket. *

//A hibákért bocsi de teloról írtam...Rolling Eyes
Vissza az elejére Go down
Solomon Blackheart
Kapitány

Solomon Blackheart

✡ Tartózkodási hely : A végtelen tenger
♦ Hozzászólások száma : 22
♦ Join date : 2013. May. 09.

A kapitány kabinja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány kabinja    A kapitány kabinja  Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 11:39 am

* Amint Nedra elhúzza a függönyöket a fény felfedi a pazar kabin látványát. Valóságos teremnek tűnik, mintsem egy egyszerű kabinnak. Középen egy nagyobb asztallal, mely körül több díszesre faragott szék is álldogál. Tőle az ablakok felé egy másik nagyobb bútor sütkérezik a napfényben, egy íróasztal, melyen több tucat irat, térkép és navigációs asztal pihen. A bejárattól balra egy spanyol fal takarja el a francia ágyat, melyen kínai selyemtakaró terpeszkedik. Igazi nemzetség kavalkád. A bejárattól jobbra pedig egy vitrines szekrényke áll melyben hajók makettjei, érdekes relikviák és csillogó kincsek ékeskednek bizonyítva, hogy a kapitány sok helyen járhatott. Az ablakokkal szemben lévő falakon két nagy festmény foglalja el a helyét, mint király és királyné. Az egyiken egy hajó sziluettje távozik a lenyugvó napfényben, míg a másikon a felkelő napfényében fürödve mutatkozik meg, talán maga a Soulstealer, és a habokat félre csapva vágja a tengerben útját. Az ablaküvegek díszítettek, mindegyiken színes mozaikok ábrázolnak tengeri legendákat. Ám mindegyik sarkában ott lapul egy fekete, szív alakú mozaik darabka. Miután előttem belépett Miss Pierce én is követem őt, és amint kihúzza a függönyt én vele párhuzamosan kihúzok egy széket a központi asztalnál. * - Nos miután befejeztük a közös reggelit elfogunk indulni. És a mai reggeli, mivel Londonban vagyunk, tipikus Londoni étkek lesznek. Ez ha jól sejtem valami jó féle teával és némi édes finomsággal. Persze ha esetleg más kívánsága van, csak szóljon. - * Eközben én is helyet foglalok vele szemben. Jobban felöltözött matrózaim pedig most hozzák be a reggelihez szükséges edényeket és kellékeket. Mindent előkészítenek majd távoznak, jelentve, hogy a reggeli elkészültéig öt perc van hátra, én csak biccentek és már távoznak is. * - És Miss Pierce, gyanítom nem csak egy egyszerű sétának indult a mai reggel, ha megbocsát, hogy megemlítem, de figyelmes lettem arra, hogy elég zaklatottan jött el otthonról. Tolakodásnak venné, ha megkérdezném: Miért? - * A mosolyom megenyhült és sokkal komolyabb lesz a hangom, szemem pedig keresi a választ a nő szemében. *
Vissza az elejére Go down
Nedra Pierce
Polgár

Nedra Pierce

♦ Hozzászólások száma : 40
♦ Join date : 2013. May. 09.

A kapitány kabinja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány kabinja    A kapitány kabinja  Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 6:19 am


* A függönyök elhúzása igencsak jó ötletnek bizonyul, hiszen ami eddig a sötétségben elbújt, azt most meglehet csodálni. Maga a kabin nagyon különleges, és sokoldalú, valamennyit elárul a tulajdonosáról. A látvány, ami megfordulásomkor vár olyan különleges, hogy nem hagyja, hogy levegyem róla a szemem. A világ mindenrészéről voltak díszítőtárgyak, amik megint csak arra adtak tanúságot, hogy ez a hajó már sok helyen tengerre szállt. Még azért egyszer visszafordulok az ablakhoz és megcsodálom mozaik darabjait, de nem húzom sokáig az időd, egy kis körsétával próbálok meg közelebb kerülni a számomra különlegesebbnél különlegesebb darabokhoz, hogy jobban szemügyre tudjam venni, lehetőleg minimális feltűnéssel. Kíváncsiságomat próbálom leplezni, ezért is veszek szemügyre mindent csak szemmel, már csak az kéne, hogy eltörjek valami antikdarabot… „Nos miután befejeztük a közös reggelit elfogunk indulni. És a mai reggeli, mivel Londonban vagyunk, tipikus Londoni étkek lesznek. Ez ha jól sejtem valami jó féle teával és némi édes finomsággal. Persze ha esetleg más kívánsága van, csak szóljon.” Már reggeli után??? Tagadni sem lenne érdemes, hogy igen hamar megváltozott a véleményem a kapitányról. Az elején még unszimpatikus ember, most már barátságosnak tűnik… Semmit sem szabad elsietni. Még kiderülhet, hogy nem olyan amilyennek hiszem, akkor is ha ez most egészen valószínűtlennek tűnik. *
- Nem, nekem az tökéletesen megfelel.-*Leülök vele szembe. „És Miss Pierce, gyanítom nem csak egy egyszerű sétának indult a mai reggel, ha megbocsát, hogy megemlítem, de figyelmes lettem arra, hogy elég zaklatottan jött el otthonról. Tolakodásnak venné, ha megkérdezném: Miért?” Sóhajtok egyet, majd alaposan átgondolom, hogy mit is kéne mondanom.*
- Tudja, az apám valami olyasvalamibe kényszerít, amit én nem szeretnék… Össze vagyok zavarodva emiatt, és ezért is találkoztunk. -
Vissza az elejére Go down
Solomon Blackheart
Kapitány

Solomon Blackheart

✡ Tartózkodási hely : A végtelen tenger
♦ Hozzászólások száma : 22
♦ Join date : 2013. May. 09.

A kapitány kabinja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány kabinja    A kapitány kabinja  Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 6:36 am

- Netán egy kellemetlen utazás? Költözés, esetleg? Vagy valami fontos dolog áruba bocsátása, mely magának oly fontos lenne?- * Érdeklődöm a magam módján. Eközben hamar meg is érkezik a szokásos angol reggeli ugyancsak a két matrózzal kik az előbb is benn voltak. Hamar végeznek és én csak hölgy mozdulatait figyelve kezdek neki reggelimnek. * - És esetleg gondolt arra, hogy egyszer kiálljon azon ügy ellen mely magát bántja? Hisz minden embernek joga van a döntés szabadságához. Vagy ön netán nem így gondolja?- * S töltök teáscsészéjébe némi forró teát, majd mellé csúsztatom a kis porcelán kancsót, melyben a tej van. Gondosan figyelek arra, hogy minden szótlan kívánságát azonnal tudjam teljesíteni, hogy minden kéznél legyen a reggeli alatt. Közben a jól megszokott zajok és neszek, ropogások és nyikorgások tájékoztatnak engem: A horgonyt épp felhúzzák és lassan a egy szellő elindítja észrevétlen a hajómat. Egyszerűen pompás, a ringatózás pedig egyáltalán nem feltűnő. "Tiszta időben nem is kell, hogy az legyen. Azt hiszem már nincs visszaút. És Miss Pierce most egy jó ideig az útitársam lesz. Ha akarja, ha nem." * Szerényebb lesz mosolyom és érdeklődve figyelem, ahogy társam belefeledkezik a mesélésbe. *
Vissza az elejére Go down
Nedra Pierce
Polgár

Nedra Pierce

♦ Hozzászólások száma : 40
♦ Join date : 2013. May. 09.

A kapitány kabinja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány kabinja    A kapitány kabinja  Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 9:16 am


- Ha csak ennyiről lenne szó… Tudja, apámnak van egy nagyon jó barátja, akit testvéreként szeret, lényegében együtt nőttek fel. Lassan 19 éve, hogy megkötöttek egy olyan jegyességet, ami „egy családdá teszi őket”. Itt jövök képbe én, és Brandon az ismerős fia. Velünk akarnak egy családdá válni vagy legalábbis így jött le… Brandon 11 évvel fiatalabb, mint én, ő már gyerekkorától kezdve tudja, míg én tegnap tudtam meg. -
*Mesélem el elég felháborodottan a történetet. Ez a szín tiszta igazság. De egy apai döntés ellen, egy lány mit is tehetne? Szerintem igazából semmit. Egy lehetőségem van, és az pedig a beletörődés. „És esetleg gondolt arra, hogy egyszer kiálljon azon ügy ellen mely magát bántja? Hisz minden embernek joga van a döntés szabadságához. Vagy ön netán nem így gondolja?” Nem merném… Ujjamat idegesen kopácsolom az asztalhoz. Elszomorodok, miután a helyzetemet vázoltam, kezdem felfogni, hogy mi is vár rám. Nem is figyelem, hogy a kapitány mit matat az asztalnál, bambulok magam elé. Észrevétlenül egy sunyi könnycsepp hullik le arcomon, és mikor észbe kapok, azonnal letörölgetem. *
- Elnézést, nem tudom mi ütött belém… - *Szólok, majd egy hirtelen mozdulattal kipattanok a székből, és kimegyek a kabinból…*
Vissza az elejére Go down
Solomon Blackheart
Kapitány

Solomon Blackheart

✡ Tartózkodási hely : A végtelen tenger
♦ Hozzászólások száma : 22
♦ Join date : 2013. May. 09.

A kapitány kabinja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány kabinja    A kapitány kabinja  Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 10:29 am

*Csak csodálkozva figyelem, ahogy szinte kiront a kabinból, hirtelen az ablakra pillantok, és látom, hogy már elég távol vagyunk a kikötőtől, magától Anglia határától is. Az a bizonyos egyetlen könnycsepp az, ami eddig számító és jeges szívemet megenyhítette. Megdöbbent maga az érzés. Éltem eddigi évei alatt sose éreztem ilyet. Forró és lüktet. Ám nem ringatom magamat tovább az érzésben, hanem tüstént Nedra után iramodok. * -Hölgyem, ha szabadna... - * És már nem tudom befejezni, hisz kinn áll a fedélzeten és talán megváltoztattam életének egy nagyobb szeletét. És csak ennyit suttogok: -Éljen a szabadság.-


//Folytatás a fedélzeten.//
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




A kapitány kabinja  Empty
TémanyitásTárgy: Re: A kapitány kabinja    A kapitány kabinja  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

A kapitány kabinja

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» A kapitány kabinja
» A kapitány kabinja
» A kapitány kabinja
» A kapitány kabinja
» A kapitány kabinja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Karib-tenger kalózai szerepjáték  :: Játéktér :: Hajók :: Soulstealer-