Karib-tenger kalózai szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Sikátor                            2hwlov9
Welcome!
Üdvözlünk téged/titeket, A Karib-tenger kalózai szerepjátékos oldalán. Az oldalon temérdek cannon karakter mellett, keresett karakterek is megtalálhatók. Persze ötletszerűen megalkotott saját karakterek jelentkezését is szívesen vesszük. Legyél kalóz, kapitány, polgár, kuruzsló, örömlány, kannibál, misszionárius vagy katona, esetleg szirén, a lényeg, hogy kreatív légy! Az oldal az ismert filmsorozatra épül, mégis egy-egy újítással. Aktív adminok, és remek hangulat vár majd rátok! Az oldal 2013. május 9-én nyitotta meg kapuit. (AZ OLDAL TELJES TARTALMÁT CSAK A REGISZTRÁLT TAGOK TEKINTHETIK MEG! )
Staff

Elisabeth Swann
Admin
profil

pm


Angelica Teach
Admin
profil

pm



Facebook csoportunk
Sikátor                            95d4c7b8dd3cca3ec55475d5b5cb655c_thumb
Csatlakozz hozzánk a Facebook-on is!



Kiemelten keresett

Philip Swift
Misszionárius
Karakterlapja















Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Vas. Május 12, 2013 4:00 am-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Keresem a ...
Sikátor                            Icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 10:04 pm by Angelica Teach

» The Originals FRPG
Sikátor                            Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:55 pm by Vendég

» Arrow FRPG
Sikátor                            Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:54 pm by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Sikátor                            Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 6:07 am by Vendég

» The Mortal Instruments
Sikátor                            Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 6:22 am by Angelica Teach

» Asgard- Where the gods live
Sikátor                            Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 2:08 am by Jack Sparrow

» Watson lovasfarm
Sikátor                            Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:45 am by Angelica Teach

» Hírek
Sikátor                            Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 4:01 am by Angelica Teach

» Hattyúk Tava és tópart
Sikátor                            Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:58 am by Nedra Pierce

» Társalgó
Sikátor                            Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:46 am by Richard Weston

Top posters
Admin
Sikátor                            Vote_lcapSikátor                            Voting_barSikátor                            Vote_rcap 
Elisabeth Swann
Sikátor                            Vote_lcapSikátor                            Voting_barSikátor                            Vote_rcap 
Angelica Teach
Sikátor                            Vote_lcapSikátor                            Voting_barSikátor                            Vote_rcap 
Nedra Pierce
Sikátor                            Vote_lcapSikátor                            Voting_barSikátor                            Vote_rcap 
Richard Weston
Sikátor                            Vote_lcapSikátor                            Voting_barSikátor                            Vote_rcap 
Brandon Brightmore
Sikátor                            Vote_lcapSikátor                            Voting_barSikátor                            Vote_rcap 
Solomon Blackheart
Sikátor                            Vote_lcapSikátor                            Voting_barSikátor                            Vote_rcap 
Jack Sparrow
Sikátor                            Vote_lcapSikátor                            Voting_barSikátor                            Vote_rcap 
Edward Teach
Sikátor                            Vote_lcapSikátor                            Voting_barSikátor                            Vote_rcap 
Alice Doll
Sikátor                            Vote_lcapSikátor                            Voting_barSikátor                            Vote_rcap 

Megosztás
 

 Sikátor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin

Admin

✡ Tartózkodási hely : Mindenhol ott van! :)
♦ Hozzászólások száma : 119
♦ Join date : 2013. Apr. 29.

Sikátor                            Empty
TémanyitásTárgy: Sikátor    Sikátor                            Icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 2:52 am

A bűnözés édenkertje.
Vissza az elejére Go down
https://karibtengerkalozai.hungarianforum.com
Vendég
Vendég

avatar


Sikátor                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                            Icon_minitimeHétf. Júl. 01, 2013 11:52 pm

Eva & Lia


Ez valami egészen hihetetlen... Na jó, az én munkámban előfordulhat, az igaz, de én még nem nagyon találkoztam ilyennel. Hogy mi történt? Az ügyfelem megőrült! Megkapott mindent, amit kért... na jó, majdnem mindent, de nem állt le, sőt igencsak elfajultak a dolgok. Így aztán fogtam a pénzét, amit a kabátjában rejtegetett és ott hagytam. Persze, hogy követett és egy jó ideig a nyomomban loholt, de a sötét, labirintushoz hasonlítható sikátorokban sikerült leráznom. Azt hiszem. Vagyis nagyon remélem.
Lihegve fordultam be az egyik sarkon, ahol aztán megálltam és a falnak dőltem, hogy kicsit kifújjam magam. Az egyik közeli kukánál megcsörrent valamit, de amikor odakaptam a fejem csak egy patkányt pillantottam meg szerencsére. Nem hallottam lépteket, agy aztán elővettem a pénzt, gyorsan átszámoltam, hogy mégis mennyi került a kezembe, aztán visszaraktam a ruhámba biztos helyre. Körülpillantottam aztán indultam is hazafelé... mára elég a munkából...
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

avatar


Sikátor                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                            Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 8:13 pm

Lia Parker & Eva Reina


Kiléptem a bordélyból, úgy gondoltam ideje felfrissíteni kicsit a ruhatárát a lányaimnak, s a saját magamét is. A piac felé vettem az irányt, de út közben a sikátorból valakinek meghallottam csattogó lépteit. Egyben biztos voltam, nem lassú séta léptei voltak, hanem valakinek a rohanásának hangja. Fekete csuklyám fejemre húztam, kissé megemeltem ruhám, s befordultam a sikátorba.
Nem kellett sokáig vesződnöm, pár lépés után megpillantottam a lányt, aki épp pénzt számolgatott.
-Tudod errefelé nem éppen jó, ha nyilvánosan számolgatsz ennyi pénzt.-jegyzem meg, de csuklyám továbbra és fejemre húzva marad, így csak arcom fele látszik ki, szemem viszont rejtve marad. Nem tudtam kihez volt dolgom, de a ruha alapján viszont nem egy úri kis asszonyka volt, sokkal inkább egy olyan lány, aki közénk tartozik.
-Csak nem egy kuncsaft elől menekültél?-érdeklődöm, s lefejtem fejemről a csuklyát.
Ha nem tudta ki vagyok, nem döbbenek meg, s egyenlőre az után sem érdeklődtem, hogy dolgozik e valakinek, vagy a maga ura. Először jobbnak láttam egy s mást kideríteni róla, nehogy olyanban ártsam bele magam, amiből esetleg komolyabb bajom lesz.
-Hidd el nekem, tudom milyen. Viszont már egészen más a helyzet. Nem kell az utcán aludnom, fedél van a fejem fölött, és nem félek ha az utcára lépek.-jegyzem meg úgy mellékesen, miközben szemeimmel végigpásztázom a lányt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Sikátor                            Empty
TémanyitásTárgy: Re: Sikátor    Sikátor                            Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Sikátor

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Sikátor

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Karib-tenger kalózai szerepjáték  :: Játéktér :: Tortuga-