Karib-tenger kalózai szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
 Eva Reina & Richard Weston 2hwlov9
Welcome!
Üdvözlünk téged/titeket, A Karib-tenger kalózai szerepjátékos oldalán. Az oldalon temérdek cannon karakter mellett, keresett karakterek is megtalálhatók. Persze ötletszerűen megalkotott saját karakterek jelentkezését is szívesen vesszük. Legyél kalóz, kapitány, polgár, kuruzsló, örömlány, kannibál, misszionárius vagy katona, esetleg szirén, a lényeg, hogy kreatív légy! Az oldal az ismert filmsorozatra épül, mégis egy-egy újítással. Aktív adminok, és remek hangulat vár majd rátok! Az oldal 2013. május 9-én nyitotta meg kapuit. (AZ OLDAL TELJES TARTALMÁT CSAK A REGISZTRÁLT TAGOK TEKINTHETIK MEG! )
Staff

Elisabeth Swann
Admin
profil

pm


Angelica Teach
Admin
profil

pm



Facebook csoportunk
 Eva Reina & Richard Weston 95d4c7b8dd3cca3ec55475d5b5cb655c_thumb
Csatlakozz hozzánk a Facebook-on is!



Kiemelten keresett

Philip Swift
Misszionárius
Karakterlapja















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Vas. Május 12, 2013 4:00 am-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Keresem a ...
 Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 10:04 pm by Angelica Teach

» The Originals FRPG
 Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:55 pm by Vendég

» Arrow FRPG
 Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:54 pm by Vendég

» Avarian Világa FRPG
 Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 6:07 am by Vendég

» The Mortal Instruments
 Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 6:22 am by Angelica Teach

» Asgard- Where the gods live
 Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 2:08 am by Jack Sparrow

» Watson lovasfarm
 Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:45 am by Angelica Teach

» Hírek
 Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 4:01 am by Angelica Teach

» Hattyúk Tava és tópart
 Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:58 am by Nedra Pierce

» Társalgó
 Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:46 am by Richard Weston

Top posters
Admin
 Eva Reina & Richard Weston Vote_lcap Eva Reina & Richard Weston Voting_bar Eva Reina & Richard Weston Vote_rcap 
Elisabeth Swann
 Eva Reina & Richard Weston Vote_lcap Eva Reina & Richard Weston Voting_bar Eva Reina & Richard Weston Vote_rcap 
Angelica Teach
 Eva Reina & Richard Weston Vote_lcap Eva Reina & Richard Weston Voting_bar Eva Reina & Richard Weston Vote_rcap 
Nedra Pierce
 Eva Reina & Richard Weston Vote_lcap Eva Reina & Richard Weston Voting_bar Eva Reina & Richard Weston Vote_rcap 
Richard Weston
 Eva Reina & Richard Weston Vote_lcap Eva Reina & Richard Weston Voting_bar Eva Reina & Richard Weston Vote_rcap 
Brandon Brightmore
 Eva Reina & Richard Weston Vote_lcap Eva Reina & Richard Weston Voting_bar Eva Reina & Richard Weston Vote_rcap 
Solomon Blackheart
 Eva Reina & Richard Weston Vote_lcap Eva Reina & Richard Weston Voting_bar Eva Reina & Richard Weston Vote_rcap 
Jack Sparrow
 Eva Reina & Richard Weston Vote_lcap Eva Reina & Richard Weston Voting_bar Eva Reina & Richard Weston Vote_rcap 
Edward Teach
 Eva Reina & Richard Weston Vote_lcap Eva Reina & Richard Weston Voting_bar Eva Reina & Richard Weston Vote_rcap 
Alice Doll
 Eva Reina & Richard Weston Vote_lcap Eva Reina & Richard Weston Voting_bar Eva Reina & Richard Weston Vote_rcap 

Megosztás
 

  Eva Reina & Richard Weston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin

Admin

✡ Tartózkodási hely : Mindenhol ott van! :)
♦ Hozzászólások száma : 119
♦ Join date : 2013. Apr. 29.

 Eva Reina & Richard Weston Empty
TémanyitásTárgy: Eva Reina & Richard Weston    Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 6:38 am

Eva Reina & Richard Weston múltbáli játékának helye
Vissza az elejére Go down
https://karibtengerkalozai.hungarianforum.com
Vendég
Vendég

avatar


 Eva Reina & Richard Weston Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eva Reina & Richard Weston    Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 7:04 am

Eva Reina & Richard Weston

Tortuga ma is nyüzsgött az emberektől, ahogy szinte minden este tette. A lerészegedni vágyó matrózok és kapitányok a borozókból betértek a bordélyházba, így ma is igencsak nagy volt az érdeklődők száma. Ez persze nekem csak jó volt. Egy-két új ügyfelet ma is szereztem, s ezeket tapasztaltabb lányokhoz küldtem, akik maradásra és a jövőben való látogatásra bírhatták az illetőket.
Lesétáltam a lépcsőn, hosszú sárga ruhám súrolta a földet. Bájos, és széles mosollyal arcomon jártam körbe a legnagyobb teret, ahol a lányok csupán táncoltak, bár ruhájuk igencsak legének bizonyult más táncosnőéhez képest.
Egyik fiatal táncosnőmhöz léptem, és fülébe suttogtam néhány építő kritikát és tanácsot, majd tovább folytattam utam. A hangos nevetés és sóhajok hangja közt akarva akaratlan meghallottam az ajtó csapódását. Egy fiatalabb arcú férfi lépett be, s mikor elindult elé egyik lányom, lépteim megsürgettem. Valami tetszett a fiúban. Talán az, hogy többi vendégemhez képest, ő nem volt túl koszos, inkább, hogy így fogalmazzak: szegényebb réteghez képest egészséges mennyiségű kosz volt rajta. Elmosolyodtam, majd elé léptem, és mélyen szemébe nézve bátorító hangon szóltam hozzá.
-Jöjjön csak beljebb.-karolok belé, majd beljebb sétálok vele, és egy fiatal lányra nézek, aki egy ezüsttálcán italt nyújt felénk.
-Ha valaki keresne, mond meg neki, ma este elfoglalt leszek. A szobámban pedig senki nem zavarhat.-utasítom a lánykát, aki bólint, majd odébb ringatja kecses testét.
-Nos, azt hiszem fenn csendesebb lenne. Bármi okból tévedt be erre a helyre, a szobám biztosan alkalmasabb a csevegésre. És persze minden egyébre is.-emelem fel szoknyám, épp annyira, hogy a lépcsőn felfelé tudjak menni, míg másik kezemben az ezüsttálcán az üveg borral egyensúlyozom. Amikor elérem a szóban forgó helyet, elhúzom a függönyt és elmosolyodok. A szobám a többihez képest jóval díszesebb, a falon hatalmas vöröses-narancssárgás faliszőnyegek lógnak, míg az ablakot hasonló színű selyemfüggönyök és sötétítők védik a leselkedőktől. A szoba sötétebb pontjában egy kényelmes és puha ágyon legalább tíz párna hever, míg a másik oldalon egy kád kapott helyet. A szoba igencsak tágas volt, mégis a pislákoló gyertyák fényében igencsak kicsinek és egyszerűnek tűnt.
-Foglaljon csak helyet.-mosolygok a férfira, majd elveszek két tiszta poharat a komódról és kitöltök bele egy kevéske bort.
-Eva vagyok.-nyújtok kezet felé, majd a poharat is irányába tartom. Kíváncsian várom, hogy a rendezett külsőn túl mit rejt a férfi.




Vissza az elejére Go down
Richard Weston
Kapitány

Richard Weston

✡ Tartózkodási hely : ł Épp amerre megyek..
♦ Hozzászólások száma : 27
♦ Join date : 2013. May. 12.

 Eva Reina & Richard Weston Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eva Reina & Richard Weston    Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimePént. Jún. 21, 2013 6:19 am

Eva Reina & Richard Weston

Tortuga utcáin sétálok az éjszakában, s nem törődöm azzal, hogy szinte a kihalt utcákat járom. A hold fénye némi világosságot nyújt segítségül, ezért könnyebben kiveszem a tájat, vagyis jobban mondva az utcát, ezáltal sikerül tájékozódnom, bár nem mondanám meg pontosan, hogy hol vagyok. Az utcákon néma csend honol, és kizárólag az én lépteim adnak hangot jelezve ezzel, hogy mégis jár itt ilyenkor valaki. Nagyrészt az emberek, vagy a borozóban, vagy pedig a bordélyházban vannak, ahol szórják a pénzüket az italra, és a nőkre.. Nos én mégsem ezt teszem, hisz nincs kedvem ilyesfajta dologhoz. Tekintettem a kövön fut végig, miközben a gondolataimba mélyedek. Az embereim minden bizonyára jól megvannak, és élvezik az este adta szabadságot, amely megadatott számukra. Rengeteg pénzt, vagyis kincset kaptak, szóval remekül feltudják használni bármire. Bár ha jól sejtem, akkor vagy italra, vagy nőre költik. De ez engem miért érdekel?
Lépteimet meggyorsítva megyek vissza a főutcára, amelyen megtalálható a bordélyház. Bár igazság szerint ez erős váltás ahhoz képest, hogy nem rég még azon az elven voltam, hogy nincs kedvem az ilyen fajta dologhoz, de muszáj vagyok mégis megtenni azt, hogy oda megyek. Valamit meg kell tudnom, és éppen ezért erre a legmegfelelőbb hely a bordélyház. Persze mehetnék a borozóba is, de akkor innom is kéne valamit, és hogy is mondjam ott túl sok a kíváncsi ember, akik szeretnek hallgatózni. A bordélyházban pedig nos szobára visznek.. és ott kettesben leszek egy nővel, aki sok pénzért talán megoszt velem egy-két információt, de ha nem, akkor nos ő mulasztja el a pénzszerzésre a lehetőségét. Személy szerint a bordélyház tulajdonosával kéne találkoznom, de mint hallottam ő csak is kizárólag a maga által kiválasztott egyedeket hajlandó kiszolgálni. Nos én nem a szolgáltatásaiból kérek, hanem az információkból, amelyeket hajlandó lesz elárulni egy kiszabott összegért, bár lehet, hogy nem fog semmit sem mondani, de akármibe is kerül, akkor is kiszedem belőle azt a fontos tudnivalót, amely nekem kell, hisz egyszerűen szükséges megtudnom.
Lassan megérkezek a kiszemelt célomhoz, miközben teljes tekintettemet az épületre szegezem. Meg kell hagyni ahhoz képest, hogy bordélyház eléggé szép épület. Nem sokkal később megközelítem a helyet, és az ajtóhoz érkezve benyitok, majd beljebb lépve becsapom magam mögött az ajtót, hogy minden figyelmet, amit csak lehet magamra vonjak. Körbetekintek, miközben szemügyre veszek mindenkit, hisz szeretnék rájönni arra, hogy melyik lehet a tulajdonos a sok nő közül. Egy-két emberemet felfedezem egy-egy női társaságban, ahogy egy privát részre sétálnak, de nem nagyon foglalkozom vele. Teszek előrébb egy lépést, miközben észreveszem, hogy egy nő felém tart a tömegből, majd nem sokkal később egy másik nőt pillantok meg, aki ugyancsak felém veszi az irányt.
-Köszönöm a szíves fogadtatást.-Jegyzem meg a nő szavaira. Sokkal előbb ideért, mint a másik, s éppen ezért az ő ügyfele vagyok, ha lehet így fogalmazni. Belém karol, majd beljebb vezet, miközben én is felveszem a tempóját. Nem sokára meg is állunk, mivel a hölgyemény egy fiatal lányra néz, aki ezüst tálcán italt kínál nekünk. Miután végig hallgatok egy parancsot, csak azután intézi hozzám a szavait.
-Teljes mértékben biztos vagyok benne, hogy egy csendesebb hely megfelelőbb lesz.-Mondom egy mosoly kíséretében. Figyelem, ahogy megindul előttem, majd nem sokkal később követni kezdem őt. Nem is kell túl sokat menni, ezért mondhatni hamar odaérünk a szobába. Lenyűgöző látvány fogad, amint belépek a nő után.
Hellyel kínál, amit nem szeretnék visszautasítani, de egyenlőre még nem foglalok helyet, csak nem messze tőle megállok.-Ha nem gond, akkor megvárnám, míg ön foglal helyett. Tudom erre felé az udvarias viselkedési szokásokat nem nagyon használják, de ha megengedi, akkor én élnék az efféle módszerekkel.-Mosolygok, miközben őt figyelem. Nos, mint kiderült, vagy ha legalább is jól vettem le az egészből, akkor ő a tulaja ennek a bordélyháznak. Meglepő, hogy azok közé kerültem, akiket befogad, hisz tudtommal válogatós egyed. Na, de ez nem is annyira lényeges, hisz a lényeg az, hogy itt vagyok. Most már nem sokára kénytelen leszek rátérni a tárgyra, hisz nem húzhatom az időt.-Üdvözlöm! Én pedig Richard.-Mondom rögtön azután, hogy bemutatkozott. Kéznyújtására egy apró kézcsókkal felelek, majd mikor a poharat felém tartja elveszem tőle gyengéden úgy, hogy szándékosan hozzá érjek egy-két ujjához.-Köszönöm.-Tartom meg a kezemben a poharat, miközben csak is ő rá nézek végig.
-Érkezésem önnek igen hasznos lehet.-Térek rá finoman a tárgyra.-Igen jól megfizetném önt.-Mondom bizalmasan.-Ha jól sejtem, akkor ön itt a tulaj, és ugye nem tévedek ez ügyben?-Kérdezek rá, hogy biztos legyek a dologban.-Nos voltaképpen egy-két dolog érdekelne engem.-Mondom sejtelmesen számára. Tudom jól, hogy nem lesz könnyű feladatom vele, de muszáj, hogy elérjem azt, hogy beszéljen.
-Tisztábban vagyok vele, hogy igen kevesen jöhetnek fel ebbe a szobába önnel, ezért is megtiszteltetésnek érzem, hogy ezek egyike lehettek, de persze én nem azért érkeztem ide, hogy szolgáltatást kapjak. Teljesen más ügy, vagyis dolog érdekelne engem.-Számhoz emelve a poharat kortyolok egyet az italból.-A kérdés már csak az, hogy mit kérne egy másfajta dologért..-Célzok ezalatt az információ átadásra, amelyre szerintem nem oly nehéz rájönnie.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

avatar


 Eva Reina & Richard Weston Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eva Reina & Richard Weston    Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 7:14 am

Eva Reina & Richard Weston

Nem számítottam rá, hogy ennyi idegen tér be ma hozzánk, de arra még inkább nem gondoltam, hogy fiatal, s egészen rendezett kinézetű férfiak is betérnek.
Tettem vettem magam, ahogy minden este, s miután kiszúrtam következő célpontom, még inkább magába kerített azon voltam, hogy mindenki lássa, nem kezdek ki holmi egyszerű, mocskos kalózzal.
Miután felkísértem a szobámba, neki is kezdtem a már megszokott protokollhoz: kérdezgetni egy keveset, s lehetőség szerint a legegyszerűbb módon a legtöbb pénzhez jussak. Pár nyájas szó után kezdtem úgy érezni, hogy holmi egy éjszakánál többről lesz szó, ami nem megrémített, inkább még inkább feltüzelte amúgy is forró vérem.
-Ha nem bánja, inkább állva maradnék, ugyanis egyenlőre ez még az én szobám, s maga a vendégem, nem pedig fordítva.-csípős megjegyzésem valószínűleg nem a jó modoromról, s a vendégszeretetemről árulkodott, minél inkább az egyéniségemről, és a méltóságomról, ami mutatta erős női létem.
Bemutatkoztam, de vezetéknevem akárcsak máskor, most sem említettem. Na nem mintha sokan tudnának rólam egyebet, mint a munkám.
Kitöltök egy kis italt, s megkínálom vele, jelezve mégiscsak szorult belém udvariasság. Noha ez is amolyan megszokás volt. A pénzért túl sok mindent kellett tennem, mégis hozzászoktam már az elmúlt időben. De most már a magam ura vagyok, ha úgy döntök, bárkit kidobathatok, amire már volt példa. Azért én sem mindent tűrök el.
Felvont szemöldökkel hallgatom szavait, s elgondolkodom, vajon ebbe be akarok e folyni. Vajon megéri nekem azt a pénzt, hogy kockára tegyem az itteni életem, ami viszonylag nyugodtnak mondható.
-Jól sejti. Épp elég ideje birtoklom már ezt a bordélyt.-válaszolok, s arcom érdeklődést mutat irányába, holott testem minden porcikája ellenkezik az érdeklődéssel. Eddig ellenkezett.
-A fizetségről jobb szeretek én magam dönteni. Fogalmam sincs, mit  akar tőlem. Ellenben sok hozzám hasonlóval, én tartom magam annyira, hogy magamhoz csak azt hívjam fel ide, aki megéri ezt a kockázatot.-közlöm vele, s mihelyst lehetőségem adódik rá, előkapom ruhám rejtett zsebéből, a vékonyka ezüst kést, melynek markolata aranyból és drágakövekből készült, pengéje azonban olyan éles, hogy ha az ember bőréhez érintjük azonnal felhasítja azt. Nyakához szorítottam a kést, s arcom méregtől átitatott mimikát vett fel.
-Ha egy katonához van szerencsém, felakasztanak, vagy lefejeznek. De tudja egy valamit utálok a férfiakban. Rettentő könnyen elhiszik, hogy hatalmuk van a nők fölött, s e mellé még azt is hiszik, hogy kedvükre kihasználhatják a nőket. Már meg ne sértődjön, de az efféle ajánlatok soha nem jelentenek jót egy nő számára. Tehát először beszéljen a tényekről. Mit akar tőlem? Aztán majd eldöntöm, hogy tervezek e belefolyni a maga ügyeibe.-szemem összeszűkül, kezem pedig a penge végére szorul. Noha tudtam, hogy hol és hogyan tudnék kiszökni a szobából, azzal is tisztában voltam, hogy ha ő katona, akkor a bordélynak vége. A hithű katolikusok ugyanis megrögzötten a bordély bezárása mellett vannak, pedig nem kevés számú katona fordult már meg nálam, némi szolgáltatásért.
-Tehát? Mit akar tőlem? Mégis mit adhatok én magának, egy szenvedélyes, forró éjszakán kívül?-érdeklődöm tőle, miközben az ajtón valaki bekopog.
-Ne most, nem érek rá.-üvöltök ki, de szemem továbbra sem veszem le az előttem álló férfiről.





Vissza az elejére Go down
Richard Weston
Kapitány

Richard Weston

✡ Tartózkodási hely : ł Épp amerre megyek..
♦ Hozzászólások száma : 27
♦ Join date : 2013. May. 12.

 Eva Reina & Richard Weston Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eva Reina & Richard Weston    Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 7:44 am

Eva Reina & Richard Weston

-Rendben, ahogy gondolja.-Hangszínem érzéstelenül hangzik el, miközben komolyan pillantok rá. Igazán nem kedves a viselkedése, de egy kicsit sem érdekel már. Ez a mai világ kegyetlen, és egy kegyetlen világban csak az élhet, aki szintén azzá válik, bár rám ez teljes mértékben úgy sem igaz, hisz van jó oldalam is, amit ha kell bármikor előtudok venni. Ugyan nem volt velem kegyetlen, de egyáltalán sem barátságos társaság ebben teljes biztos vagyok. Szóval tőlem se várjon mást..
-Akkor nem tévedtem ezek szerint.-Vonom meg a vállam egyszerűen, miközben körbe nézek ismételten a szobában. Nem tudom, hogy lesz-e olyan bátor, hogy bele megy a dologba, avagy sem, de ha elszúrja a lehetőségét, akkor így járt. Erről már nem én tehettek! Rengeteg pénzt adnék neki, cserébe meg egyetlen egy személyről kellene beszélnie, bár lehet, hogy soha semmit sem halott arról a bizonyos személyről, ezért alapvetőlegesen csak tippelni lehet. Ha nem találkozott vele, ha nem hallott róla semmit, akkor mit sem ért az ide jövetelem.
-A fizetség nyilván pénz.-Vállat rántok egyszerűen, miközben kijelentem. Csupán néhány apró dolog érdekelne egy személyről... De erre mit kapok? Egy éles késnek a pengéjét a nyakamhoz! Utálom ezt a helyzetet. Nem akarom bántani, sem pedig mást tenni vele, de ha ennyire nehéz a felfogása, akkor sajnálom. A másfajta dolog alatt nyilván azt értettem, hogy információ, de ő már egyből rosszra gondol.
-Nem vagyok katona, sőt semmi ilyesfajta. Ugyanakkor meg ne feltételezzen rólam dolgokat! Nem hiszem azt, hogy a nők felett uralkodni lehet. Én nem ilyen vagyok, ezért sem kérek a szolgáltatásból!-Mondom elszántsággal.-Csupán csak információra gondoltam egy bizonyos személyről, aki már megfordulhatott itt.. De ha ez nehezére esik, akkor jobb lesz hagyni a dolgot.-Mondom érzéstelenül, s nem törődöm már azzal, hogy milyen hangszínben beszélek vele.-Eddig udvarias voltam, sőt normális, ami más kalózokra, sőt kapitányokra nem igen jellemző, de cserébe csak ennyit kapok! Barátságtalan beszédet, és letámadást, azért mert olyannak hisz, ami nem vagyok. Tudja azt gondol rólam, amit csak akar, de sose első látásra ítéljen meg valakit!-Nem nézek már rá, inkább lehunyom a szemeimet, és semmi kedvem sincs a társaságához. Szívesen lettem volna inkább a másik nő társaságában!
Kopogásra leszek figyelmes, de mit sem törődök vele. Egy hirtelen mozdulattal teszem arra kezére a kezemet, amibe a kést tartja, majd elrántom onnan azt, miközben kinyitom a szemeimet.-Ha megbocsát.-Jegyzem meg, és hirtelen az ajtó felé indulok, majd lenyitva a kilincset lépek ki rajta.-Most már szabad a tulajdonos.-Szólok a lépcsőn lemenő nő után, aki megfordulva vissza indul.
Elindulok lefelé a lépcsőn gyors léptekkel, és már senkivel sem törődők ezen az átkozott helyen. Már csak az számít, hogy mielőbb elhagyjam ezt az épületet..
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

avatar


 Eva Reina & Richard Weston Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eva Reina & Richard Weston    Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 2:06 am

Eva Reina & Richard Weston

Nem túl kedves modorommal tudtam, nem épp a rokonszenvét fogom kiváltani. Viszont jelen állás szerint éppen annyira bíztam meg benne, amennyire ő bennem. Nem ismertem MÉG. De talán egyszer, valaha múló életemben hasznos lehet az ismeretség.
-Nem, nem tévedt.-mosolyodom el kissé, de nem túl feltűnően. Szememben visszatükröződik kételkedésem, s ezt arcomon is láthatta.
Amikor a tárgyra tért, elgondolkodtam, mennyire érné meg nekem ez a kis üzlet. Na nem mintha pénz szűkében lettem volna, hiszen a bordély igencsak jól jövedelmezett. Viszont féltem, talán az alkupartnerem katona, vagy egy belső ember, aki a valamelyik király talpát nyalja. Hiszen kalóznak mégiscsak tiszta, s túlon-túl kifinomult volt.
Éles késem a nyakához szorítottam, remélve, hogy bevallja, pontosan kiről, miről és mit akar megtudni. De úgy látszott tévedtem, mert felvetésemet füle hallatára adva épp annyira tőrt meg, hogy az igazat elmondja magáról. Láttam a szemén, hogy igazat mond, mégsem vettem el a kést nyakáról. Figyelmesen végighallgattam, majd rezzenéstelen arccal nézek az ajtó felé. Ő ezt kihasználta, s elkapva kezem már meg is szökött társaságomból.
Egy percig álltam, s mikor hallottam hangját, tudtam, a hátsó kijáraton, ami a szobámból nyílt, könnyel nyakon csíphetem. A kést a ruha alá rejtettem, majd felkaptam ruhámhoz hasonló színű palástom, s egy könnyed mozdulattal magamra húztam azt. A csuklyát jól lehúztam a fejemre, de mikor megnyikordult az ajtó, én már a lépcsőn igyekeztem lefelé. Apró, könnyed, de gyors léptekkel sétáltam az épület sarkához, míg az ajtón kiviharzó fiút nézetem. Egy perccel később, két másik férfit is meglátok, amint a fiú nyomába erednek. Elgondolkodva, szemlesütve követni kezdem, s ahogy az első sikátorhoz ért, utánasietek. A mögöttem lemaradó két férfi megtorpan, és a falnak támaszkodva elkáromkodják magukat. Elmosolyodva lépkedek a mocskos utcán, mígnem az első sikátor megjelenik a szemem előtt. Ekkor gyorsítok tempómon, s a "vendégem" felé közeledek.
-Kövessen.-mondom halkan, amikor elsétálok mellette, s a sötét utca felé biccentek. A tortugai bűz a sikátorokban megszoruló levegőből még émelyítőbbnek tűnt. Ahogy a feketeségbe vesztem, feljebb tolom a fejemen lévő csuklyát, és hajam megigazítva várom, hogy a férfi is kövessen.
-Először is. Magát minden bizonnyal két ember követi, noha amikor megelőztem őket, úgy látszott elidőznek, s megvárják majd míg eltűnök.-kezdek neki monológomnak, mikor végre utolér a férfi is. -Na nem mintha nem tudná magát megvédeni, csupán figyelmeztetem, hogy valószínűleg ők nem egy kedves beszélgetésbe kezdenének magával.-nézek szemeibe, majd mintha a beszéden kívül mást is csinálnánk, hangosan felkiáltok, s nem sokkal később egy aprócska nevetést is megengedek magamnak.
-Úgy hiszem a két kutya, hagyni fogja, hogy elvégezzem a dolgom, ugyanis nem most először teszek nekik keresztbe.-suttogom a szavakat fülébe.
-Színészkedjen egy kicsit a hangjával, lehetőleg úgy, hogy más is hallja, de közben haladjon ezen az úton végig. A következő sarkon forduljon jobbra, és a magas lépcső alá húzódva várjon meg.-tanácsolom továbbra is suttogva, s hajamba túrva kissé megborzolom azt, s ruhámat is gyűröttebbé s megviseltebbé varázsolom pár apró mozdulattal.
Még egy halk kacaj hagyja el torkom, miközben a férfira kacsintok, és "zihált" külsővel kilépek a sikátorból. A két férfi nyomban ellöki magát a faltól, s elindulnak felém. Amikor mellém érnek, pár cseppet sem kedves szóval "jutalmaznak", mire elmosolyodva tova haladok. A bordély ajtaját nem használhattam, hiszen senki sem látta, hogy kimegyek onnan. Amikor befordulok a sarkon, a két férfi irdatlan káromkodását hallva felkacagok, s meglátván a lépcsőt, bízom benne, hogy az ismeretlen idegennel folytathatom a beszélgetést.



Vissza az elejére Go down
Richard Weston
Kapitány

Richard Weston

✡ Tartózkodási hely : ł Épp amerre megyek..
♦ Hozzászólások száma : 27
♦ Join date : 2013. May. 12.

 Eva Reina & Richard Weston Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eva Reina & Richard Weston    Eva Reina & Richard Weston Icon_minitimeSzer. Júl. 03, 2013 6:10 am

Eva Reina & Richard Weston


Mindig váratlanul történnek olyan dolgok, amiknek nem igen kéne, hisz amikor idejöttem egy percig sem hittem azt, hogy a bordélyház tulajdonosa majd pont kést fog a nyakamhoz.. Mondhatni szép! Mindig történik valami váratlan fordulat, aminek éppen nem igazán kéne megtörténnie, de most már lényegtelen.. Inkább mentem volna a kocsmába, akkor legalább egyetlen egy esély sem lett volna arra, hogy kés legyen a nyakamnál. Szeretem a kalandos játszmát, az élet adta váratlan meglepetéseket, és az izgalmat, de az olyasmit nem, amikor meggyanúsítanak, és ennek tetejében még "ölési" kísérletet merényel meg valaki. Csak egy mozdulatába került volna, és már rég halottan feküdnék a földön a bordélyházi szobában. Erősen megrázom a fejem, és próbálok nem gondolkozni. Nem ez az első alkalom, amikor nem jön össze valami! Még annyi lehetőség, és ötlet van amennyit fel lehet használni, s éppen ezért nem éri meg az egészen bánkódni, sőt még gondolkozni is hülyeség ezen.
Kilépve az ajtón magam mögött hagyom a helyet, és elindulok valamerre, bár semmi közvetlen célom sincs jelen pillanatban. A lényeg voltaképpen az, hogy mielőbb eltűnjek innen, és soha többé vissza se térjek. Nincs kedvem már mára semmihez sem, csak csupán vissza akarok térni a saját hajómra; a legénységem közé. Sikátori részhez érek, és pár utcát meg pillantok a környéken. Sötét van, és nem messze pont tőlem egy még sötétebb utca található, de semmiképpen sem indulok el arra, hanem megállok egy-két pillanatig, hogy eldöntsem melyik úton menjek végig. Hirtelen egy női hangot hallok meg a hátam mögül, aki nem sokkal később már elsétál mellettem, és biccent a sötét utca felé. Megrázom a fejem, és meglepetten bámulok a nő irányába. Mégis miért kellene őt követnem? Nem törődve semmivel követni kezdem őt, és lépteimet gyorsabbra váltom, hogy utol érjem. Nem sokára a közelébe érem, és hallgatni kezdem a szavait, amit hozzám intéz.
-Jó tudni.-Vonok vállat egyszerűen.-Akik engem általában követnek azok sosem akarnak semmi jót.-Mondom ránézve. Továbbiakban hallgatom őt, és figyelem is, hisz nem tudom, hogy mit akar most mégis tőlem.-Rendben, ha ön mondja.-Mondom halkan felelve szavaira.
-Nem tudom, hogy mit vár el most tőlem.-Jelentem ki. Színészkedjek, de mégis mit?! Egy hangos nevetést engedek meg magamnak, majd egy sóhaj hagyja el a számat, amit szinte egész jól hallani lehet. Figyelemmel kísérem mit csinál, majd nem sokkal később elindulva az adott leírás szerint megyek amerre kell. Nem sokára meg is érkezek a lépcsőhöz, amelyről beszélt. Leguggolok, és így elrejtve magamat kezdem el figyelni a környéket, hogy jól lássam, hogy ki jön mégis erre.
Léptek hangja üti meg hirtelen a fülem ezért odakapom a fejem, és megpillantva a nőt felállok.-Mégis mit akar pont tőlem?-Vonom fel kérdőn a szemöldököm.-Nem régibben kést fogott a nyakamhoz, amellyel meg is ölhetett volna, szóval ezek után mi az, amit akar?-Mellkasom előtt összefonom a karjaimat, és ő rá nézve várom a választ.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




 Eva Reina & Richard Weston Empty
TémanyitásTárgy: Re: Eva Reina & Richard Weston    Eva Reina & Richard Weston Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Eva Reina & Richard Weston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Eva Reina et-je
» Richard Weston
» ł Richard Weston Meglepetései..

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Karib-tenger kalózai szerepjáték  :: Archívum-