Karib-tenger kalózai szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Richard Weston 2hwlov9
Welcome!
Üdvözlünk téged/titeket, A Karib-tenger kalózai szerepjátékos oldalán. Az oldalon temérdek cannon karakter mellett, keresett karakterek is megtalálhatók. Persze ötletszerűen megalkotott saját karakterek jelentkezését is szívesen vesszük. Legyél kalóz, kapitány, polgár, kuruzsló, örömlány, kannibál, misszionárius vagy katona, esetleg szirén, a lényeg, hogy kreatív légy! Az oldal az ismert filmsorozatra épül, mégis egy-egy újítással. Aktív adminok, és remek hangulat vár majd rátok! Az oldal 2013. május 9-én nyitotta meg kapuit. (AZ OLDAL TELJES TARTALMÁT CSAK A REGISZTRÁLT TAGOK TEKINTHETIK MEG! )
Staff

Elisabeth Swann
Admin
profil

pm


Angelica Teach
Admin
profil

pm



Facebook csoportunk
Richard Weston 95d4c7b8dd3cca3ec55475d5b5cb655c_thumb
Csatlakozz hozzánk a Facebook-on is!



Kiemelten keresett

Philip Swift
Misszionárius
Karakterlapja















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Vas. Május 12, 2013 4:00 am-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Keresem a ...
Richard Weston Icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 10:04 pm by Angelica Teach

» The Originals FRPG
Richard Weston Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:55 pm by Vendég

» Arrow FRPG
Richard Weston Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:54 pm by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Richard Weston Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 6:07 am by Vendég

» The Mortal Instruments
Richard Weston Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 6:22 am by Angelica Teach

» Asgard- Where the gods live
Richard Weston Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 2:08 am by Jack Sparrow

» Watson lovasfarm
Richard Weston Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:45 am by Angelica Teach

» Hírek
Richard Weston Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 4:01 am by Angelica Teach

» Hattyúk Tava és tópart
Richard Weston Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:58 am by Nedra Pierce

» Társalgó
Richard Weston Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:46 am by Richard Weston

Top posters
Admin
Richard Weston Vote_lcapRichard Weston Voting_barRichard Weston Vote_rcap 
Elisabeth Swann
Richard Weston Vote_lcapRichard Weston Voting_barRichard Weston Vote_rcap 
Angelica Teach
Richard Weston Vote_lcapRichard Weston Voting_barRichard Weston Vote_rcap 
Nedra Pierce
Richard Weston Vote_lcapRichard Weston Voting_barRichard Weston Vote_rcap 
Richard Weston
Richard Weston Vote_lcapRichard Weston Voting_barRichard Weston Vote_rcap 
Brandon Brightmore
Richard Weston Vote_lcapRichard Weston Voting_barRichard Weston Vote_rcap 
Solomon Blackheart
Richard Weston Vote_lcapRichard Weston Voting_barRichard Weston Vote_rcap 
Jack Sparrow
Richard Weston Vote_lcapRichard Weston Voting_barRichard Weston Vote_rcap 
Edward Teach
Richard Weston Vote_lcapRichard Weston Voting_barRichard Weston Vote_rcap 
Alice Doll
Richard Weston Vote_lcapRichard Weston Voting_barRichard Weston Vote_rcap 

Megosztás
 

 Richard Weston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Richard Weston
Kapitány

Richard Weston

✡ Tartózkodási hely : ł Épp amerre megyek..
♦ Hozzászólások száma : 27
♦ Join date : 2013. May. 12.

Richard Weston Empty
TémanyitásTárgy: Richard Weston   Richard Weston Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 7:02 am

Richard Weston

"Sohasem az győz, aki a legerősebb, hanem az, aki ésszel gondolkozik, és úgy cselekszik.."





A karakter teljes neve:


Richard "Redway" Weston

Születési hely, és idő:


1715. Szeptember. 29.-én (24 éves lesz), Angliában.

Csoport:


Kapitány // Illetve "Áll" Kalóz.

Babona és jellegzetes tárgyak:

Őszintén bevallva nem igen félek semmitől, hisz olyan neveltetésben volt részem, amelyben másnak nem igen, s éppen ezért megtanultam azt, hogy nem érdemes félni semmitől, és senkitől sem.. Babonás meg amúgy sem vagyok, hisz az ilyesmikben nem hiszek!
Jellegzetes tárgyam a kardom, amelyet saját magamnak készítettem, és amelyből egyetlen egy ilyenfajta készült. Illetve a nyakamban egy nyaklánc, amit az apámtól kaptam még annak idején, és egy Azték Arany, amit nem kis fizetségű áron szereztem be.


Play by:


Craig Horner

Külső és belső jellemzés:


Sötét-barna színű hajjal, és barna színű szemekkel rendelkezem. Magasságom, és testalkatom átlagos, és ezt szerintem nem is kell részleteznem tovább. Öltözékem egy barna színű nadrágból, és övből, egy barna csizmából, illetve mellényből áll, ami eddig mind barna színű, ha azt nézzük. Akkor az ingem mikor milyen színű, de leginkább kék szokott lenni. Az alkarjaimon pedig barna színű alkarvédőt viselek, és hát ennyi lenne az öltözékem. Baloldalamon egy kardot hordozok, amelyet még én készítettem annak idején magamnak. Ebből az egész világon ez az egy található, mivel még egy ilyet nem csináltam, sőt nem is tervezek készíteni másnak! Nyakamban egy nyaklánc található, amelyet annak idején az apámtól kaptam emlékbe, s ez az egy emlék fűz hozzá, meg talán a hajóm.. Mellényem belső zsebébe egy Azték aranyat hordozok, amelyet annak idején eléggé drága áron szereztem be. Talán ennyit érdemes megemlítenem..

●●●●●●●●●●●●●●●


Ha jellemeznem kéne magam, akkor talán annyit mondanék, hogy; udvarias, segítőkész, határozott, kegyetlen, és szigorú. Az udvariasságomat a szüleimtől örököltem, amelynek nagyon sok hasznát veszem, s ezáltal rendkívülien bánok a társaimmal. A hajómon előszeretettel vagyok udvarias mindenkivel, s így legalább sikerül kivívnom a kalóztársaim tiszteletét, amelyet apámnak nem sikerült. A hajón nem csak parancsolgattok, ahogy legtöbb kapitány teszi, hanem be is segítek ezzel azt is megmutatom, hogy nem minden a rang, hisz ugyanúgy kiveszem a munkám részét, mint a többiek. Ezek mellett viszont tudok szigorú lenni, és kegyetlen, ha annak kell lennem, hisz akadnak olyan esetek, amikor el kell vennem mások életét, és olyankor nem lehettek kegyelmes. Parancsolgatok, fegyelmezek, és ugyanakkor kegyetlenkedem is, mint ahogy más hajókapitányai is teszik, de én velük ellentétben teljesen más vagyok. Ha kell megmutatom, hogy nem vagyok az, akinek gondolnak, ha kell harcba szállok bárkivel, de a hajómon eddig egyetlen egy lázadás sem tört ki ellenem, s éppen azért, mert igazságosan osztom szét az emberek, vagy jobban mondva kalózok közt a kincset..
Engem nem nagyon érdekel a kincs, az arany, és a hatalom.. Csak apám miatt maradt rám a hajó, és csak is emiatt vagyok kapitány. Ugyan ki vagyok képezve, mint mindenki más, de mégis más vagyok. Ha azt mondom, hogy nem érdekel a kincs hazudok, mert kis mértékben tényleg érdekel, de leginkább a bosszúm foglalkoztat, amely teljességgel önt el ha csak arra a bizonyos esetre gondolok..
Engem inkább a kalandvágy csábít, és az, hogy minél több izgalomban legyen részem. Talán csak emiatt vagyok a tengeren! Az embereim meg talán azért szerencsések, mert a vagyon legtöbb részét megkaphatják. Kapzsik, pénzre vágynak, és természetesen egyenrangúságot akarnak, amit teljességgel meg is kapnak tőlem.. Rum bőven van a hajón, amit mindenki szeret, hisz ki ne szeretné az italt? Ki ne szeretné a nőket, a pénzt, és a hatalmat? Lopunk, rabolunk, fosztogatunk, és ölünk. S én is előszeretettel művelem eztet, de mégsem annyira vagyok kapzsi, és pénzre vágyó, mint ők. Az embereim tisztelnek, és nagyra becsülnek, és éppen emiatt vagyok mindegyikkel jóban!


Életem:

1715-ben születtem Angliában valahol. Életem nem átlagosan telt, mint ahogy másoknak, hanem annál szörnyebben. Hiába voltam nemesi család gyermeke apám ki nem állhatott eleinte, s ezért 8 évesen egy kovácsmester mellé szegődtet, hogy tanuljam ki a szakmát, hogy ezzel megtörjön, s adjam fel az életem, s könyörögjek neki a halálomért.. Oh, ugyan már, ő sem hihette azt, hogy ez beválik majd! S mindemellett, amikor végre hazaértem, csak annyit kaptam, hogy egy zárkába csukatott.. 12 éves koromra tökéletesen elsajátítottam a szakmát, s ekkor apámnak is be kellett látnia azt, hogy nem vagyok az a gyenge kis törékeny ifjú, akinek ő hit, ezért maga mellé vett, és végre láttam rajta, hogy kezdi elfogadni azt, hogy a fia vagyok. Olyan volt, mintha tényleg szeretne..
Egy alkalommal kalózok érkeztek a városba, akiknek fosztogatás volt a céljuk, de ehelyett porig égették a lakásokat, és mindent, ami a szemük elé került, sőt a kincseket magukkal vitték. Nőket, gyerekeket vittek magukkal, és ami a legszörnyebb, hogy számtalan halotat hagytak maguk mögött.. Anyám, húgom, és bátyám is ebbe halt bele. Szinte lehetetlen volt mindezt épp ésszel felfogni egy nap alatt, s apámat is sokként érte az eset, de nem tudott mit tenni, csak azt, hogy megfogott engem, és elszöktünk jó messzire. Ugyan pár kalóz követett minket, de szerencsénkre sikerült elkerülnünk őket. Jó pár napi járás után egy kikötőhöz érkeztünk, ahol egy hajót el csórt apám.. Nem volt rossz ötlet ugyan, de egy kalóz hajót ellopni? Hát az maga volt az őrültség.. Végül is bevált a terve, és sikeresen eltudta cseni, de a rajta lévő emberkék nem igen voltak vele kegyesek.. Eleinte gyűlölték őt, de végül meg kellett érteniük, hogy ő az új kapitány, hisz sikerült elcsennie a hajót. Apám hamar eltanulta az emberektől a kardozást, amelyet nekem is megtaníttatott a kalózokkal, s szépen lassan mindent elsajátítottunk.
18 éves lehettem, amikor egy Tortuga nevű helyen állomásoztunk le. Nagy nehezen sikerült találnom egy kovácsműhelyet, és az ottani kovácsmestert sikerült rávennem arra, hogy hadd csináljak magamnak egy kardot, de cserébe ugye dolgoznom kellett neki. Eközben pedig apám bejárt sok helyet, ahonnan kincseket szerzett magának, és végül már oly annyira hatalom, sőt pénz éhessé vált, hogy azt szinte nehéz volt elviselni, hisz nagyon kapzsivá, és egoistává vált. Magával törődött előszeretettel, s csak a maga érdekeit nézte.. Mire visszatért ezt az új énjét kellett megismernem, és mit ne mondjak! Nagyon nem tetszett, sőt kifejezetten tartottam tőle.. S mikor felléptem a hajóra egy teljesen új fiatalokból álló legénység fogadott engemet, akik apám parancsaira ugráltak. Az utolsó egy évben amíg élt az szinte számomra pokol volt, hisz nem volt neki elég, hogy rész kellett vennem a csatákban, de még azt is rám kényszerítette, hogy a rabszolgája legyek. Néha megveretett, míg máskor szórakozás gyanánt a vízbe dobatott, és szerencsémre szóljon, hogy volt annyi esze, hogy legalább kihúzatott egy kis idő után.. Ha nem teszi nem is tudom, hogy mi lett volna.. Talán már nem is élnék!
Alig hogy betöltöttem a 21. életévemet egy olyan csatába keveredtem, amely nem éppen a legkedvezőbb volt. Ebben a csatában vesztettem el az apámat, s bár örülnöm kellett volna a halálának mégsem tettem, inkább bosszút fogadtam a másik hajó kapitánya ellen, aki megölte őt. Mindösszesen csak a kincset vették el tőlünk, és pár embert öltek meg, de a hajóval semmit sem tettek. Ez vajon csak véletlen lenne? Lényegtelen is, hisz a lényeg az volt, hogy túléltük, és ekkor váltam kapitánnyá is egyben, amely nehéz feladatnak bizonyult számomra.
Az utóbbi időben sok csatában, fosztogatásban, és kincskeresésben vettünk részt, amelynek köszönhetően igen szép eredményeket értünk el. Apámhoz képest én igazságos vagyok, és éppen ezért kedvelnek jobban az embereim. Olyanok, mintha a barátaim lennének mindannyian!
Röviden ennyit lenne érdemes rólam tudni.!
Ugyan nem volt kegyes életem, nem volt szép múltam, de megérte ezt megélni, mert máskülönben nem tartanék itt, ahol most!
Vissza az elejére Go down
Angelica Teach
Admin

Angelica Teach

✡ Tartózkodási hely : Ahova a tenger sodorja.
♦ Hozzászólások száma : 47
♦ Join date : 2013. May. 07.

Richard Weston Empty
TémanyitásTárgy: Re: Richard Weston   Richard Weston Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 7:31 am


Elfogadva!


Richard!
Történetedben nem találtam kivetni valót. Tény, hogy neked sem volt unalmas életed! Menj foglalj avit, és már játszhatsz is! Ha szükséged van hajóra, csak írj egy PM-et! Wink
Vissza az elejére Go down
https://karibtengerkalozai.hungarianforum.com/
 

Richard Weston

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» ł Richard Weston Meglepetései..
»  Eva Reina & Richard Weston

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Karib-tenger kalózai szerepjáték  :: Karakteralkotás :: Félkész/Kész karakterlapok :: Kapitányok-