Karib-tenger kalózai szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Jack Sparrow Kapitány 2hwlov9
Welcome!
Üdvözlünk téged/titeket, A Karib-tenger kalózai szerepjátékos oldalán. Az oldalon temérdek cannon karakter mellett, keresett karakterek is megtalálhatók. Persze ötletszerűen megalkotott saját karakterek jelentkezését is szívesen vesszük. Legyél kalóz, kapitány, polgár, kuruzsló, örömlány, kannibál, misszionárius vagy katona, esetleg szirén, a lényeg, hogy kreatív légy! Az oldal az ismert filmsorozatra épül, mégis egy-egy újítással. Aktív adminok, és remek hangulat vár majd rátok! Az oldal 2013. május 9-én nyitotta meg kapuit. (AZ OLDAL TELJES TARTALMÁT CSAK A REGISZTRÁLT TAGOK TEKINTHETIK MEG! )
Staff

Elisabeth Swann
Admin
profil

pm


Angelica Teach
Admin
profil

pm



Facebook csoportunk
Jack Sparrow Kapitány 95d4c7b8dd3cca3ec55475d5b5cb655c_thumb
Csatlakozz hozzánk a Facebook-on is!



Kiemelten keresett

Philip Swift
Misszionárius
Karakterlapja















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Vas. Május 12, 2013 4:00 am-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Keresem a ...
Jack Sparrow Kapitány Icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 10:04 pm by Angelica Teach

» The Originals FRPG
Jack Sparrow Kapitány Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:55 pm by Vendég

» Arrow FRPG
Jack Sparrow Kapitány Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:54 pm by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Jack Sparrow Kapitány Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 6:07 am by Vendég

» The Mortal Instruments
Jack Sparrow Kapitány Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 6:22 am by Angelica Teach

» Asgard- Where the gods live
Jack Sparrow Kapitány Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 2:08 am by Jack Sparrow

» Watson lovasfarm
Jack Sparrow Kapitány Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:45 am by Angelica Teach

» Hírek
Jack Sparrow Kapitány Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 4:01 am by Angelica Teach

» Hattyúk Tava és tópart
Jack Sparrow Kapitány Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:58 am by Nedra Pierce

» Társalgó
Jack Sparrow Kapitány Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:46 am by Richard Weston

Top posters
Admin
Jack Sparrow Kapitány Vote_lcapJack Sparrow Kapitány Voting_barJack Sparrow Kapitány Vote_rcap 
Elisabeth Swann
Jack Sparrow Kapitány Vote_lcapJack Sparrow Kapitány Voting_barJack Sparrow Kapitány Vote_rcap 
Angelica Teach
Jack Sparrow Kapitány Vote_lcapJack Sparrow Kapitány Voting_barJack Sparrow Kapitány Vote_rcap 
Nedra Pierce
Jack Sparrow Kapitány Vote_lcapJack Sparrow Kapitány Voting_barJack Sparrow Kapitány Vote_rcap 
Richard Weston
Jack Sparrow Kapitány Vote_lcapJack Sparrow Kapitány Voting_barJack Sparrow Kapitány Vote_rcap 
Brandon Brightmore
Jack Sparrow Kapitány Vote_lcapJack Sparrow Kapitány Voting_barJack Sparrow Kapitány Vote_rcap 
Solomon Blackheart
Jack Sparrow Kapitány Vote_lcapJack Sparrow Kapitány Voting_barJack Sparrow Kapitány Vote_rcap 
Jack Sparrow
Jack Sparrow Kapitány Vote_lcapJack Sparrow Kapitány Voting_barJack Sparrow Kapitány Vote_rcap 
Edward Teach
Jack Sparrow Kapitány Vote_lcapJack Sparrow Kapitány Voting_barJack Sparrow Kapitány Vote_rcap 
Alice Doll
Jack Sparrow Kapitány Vote_lcapJack Sparrow Kapitány Voting_barJack Sparrow Kapitány Vote_rcap 

Megosztás
 

 Jack Sparrow Kapitány

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Jack Sparrow
Kapitány

Jack Sparrow

✡ Tartózkodási hely : ahova a tenger sodor
♦ Hozzászólások száma : 14
♦ Join date : 2013. May. 20.

Jack Sparrow Kapitány Empty
TémanyitásTárgy: Jack Sparrow Kapitány   Jack Sparrow Kapitány Icon_minitimeKedd Május 21, 2013 2:08 am

Jack Sparrow kapitány

Problémák jöhetnek...jönnek...de megoldom!





A karakter teljes neve:


Jack Sparrow

Születési hely, és idő:


1705.augusztus 8. Karib-tenger valamelyik szigete

Csoport:


Kapitány

Babona és jellegzetes tárgyak:

Egy tájolóm van, ami pontosan megmutatja az utat, egy bizonyos dolog felé, amit nagyon szeretnék. Továbbá egy gyöngysor, amit a Spanyol hercegnőtől kaptam, ez a piros kendőmön díszeleg. Aztán van még egy tallérom, ami a kilenc érme egyike. Talán ennyi, bár beszélhetnék még a gyöngyökről ami a hajamat és a szakállam is díszíti, de most nem sorolom fel. Legyen ennyi elég.

Play by:


Johnny Depp

Külső és belső jellemzés:


Ó külsőm. Eléggé rosszul tetted fel a kérdést. Milyen a külsőm? Szerintem elégcsak rám nézni. Hosszú barna haj, melyben egy rénszarvas sípcsontja van és gyöngyök.Továbbá barna szemeim vannak, bajszom és két tincses fonott szakállam, melyen szintén gyöngyök vannak. Általában egy piros fejkendőt hordok és egy kalapot, bár azt néha elhagyom. Ruhám nem giccses, de szeretem. Fehér ing, barna nadrág és barna csizma, ha pontosan tudni akarod. Azt hiszem mindent elmondtam a külsőmről.

●●●●●●●●●●●●●●●


Most meg a belsőmre vagy kíváncsi? Elég fura szerzet vagy, az egyszer biztos. Lássuk csak. Eléggé egyedi stílusom van, szeretek kitúnni a tömegből. Szókimondónak is mondhatnám magam. Megmondom a szemedbe nyíltan azt, amit épp rólad gondolok. Nézzük csak, mik tartoznak szerény tulajdonságaim közé még. Az érzelmeimmel hadfilábon állok, ez tabu téma. Nem beszélek neked róluk.Senki iránt nem igazán táplálok érzelmet. Remélem nem sértődsz meg, ha ez most hanyagolom. Lássuk a következő kérdésed.

Életem:

Hmm. Rátapintottál a lényegre. Kíváncsi vagy az életemre? Akkor kérdezz valakit a helyi kocsmában, hogy ki is az a Jack Sparrow kapitány.
1705 augusztus 8-án születtem valamelyik Karib- szigeten. Nos, ez tény, hogy nem tudom melyik szigeten születtem, tudod nem emlékszem rá. Fiatal korom nagy részét Tortugán és a tengeren töltttem. Kitaláltad volna? Nem ugye. Nos akkor folytatom. Apámmal jártam a tengereket, s arra a tényre jutottam, hogy a kalózkodás lesz a szakmám.Ez nem meglepő, hisz máshoz nagyon nem is értettem. Azt azért megemlítem, hogy az apám a kalóz törvénykönyvének az őrzője. Csak egy kicsit dicsekszem vele. Ne mondja, hogy nem említettem meg. Aztán útjaink szét váltak és ő is megy a maga feje után meg én is. Biztos hallottál már a Fekete Gyöngyről. Igen, ez a szeme fénye, a hajóm. Legendák keringenek arról, hogy alkut kötöttem Davy Jones-al, aki felhozta nekem a tenger fenekéről. Hálás köszönet érte Davy Jones-nak. Aztán zendülés volt ellenem, és Barbossa meg a többi tengeri patkány, aki vele volt, ki tett engem egy lakatlan szigeten. De ezt a históriát biztos ismered. Rólam, az egy puskagolyóval töltött fegyveről és a menekülésemről. Ezt nem firtatom. Elvileg két teknőshöz kötöztem magam és így szabadultam meg. Lehet hogy így van, lehet hogy nem. Azt hiszed amit akarsz. Ezt sosem árulom el, hogy hogyan is jutottam ki. Viszont a szigeten volt elásva jó sok rum. Ennyit azért megosztok veled.További kalandokra vagy kíváncsi? Megjártam Davy Jones börtönét, ahonnan persze sikerült meg szöknöm. Én vagyok az első élő ember, aki megszökött a Bolygó Hollandiról. Mondjuk úgy, hogy azóta jobban gyűlöl engem Davy Jones. Sosem vetettem meg az italt, s az örömlányokat. Ha időm engedi, akkor még el is megyek bordélyházba is.Lássuk csak, mit mondhatnék még el magamról. Gondolkodom, ezért nem beszélek. Sok kalandom volt már életem során.Londonban és Port Royal-ban nem vagyok szívesen fogadott vendég. Kalóztanácsra nem igazán szeretek járni, viszont mint már mondtam, apám őrzi a könyvet,így legalább itt-ott találkozhatok vele. Továbbá lássuk csak mi van még itt. Jaj igen, majd el felejtettem mondani. Port Royal-ban megismerkedtem Bocskor Bill Turner fiával, és egy bájos nőszeméllyel, Elizabeth Swan-nal. Ő velük is volt egy két kalandom, de ez már egy másik mese. Mivel elfogyott a rumom, ami elég nagy probléma, ezért a mesének vége. Hoznom kell egy új üveggel.
Vissza az elejére Go down
Angelica Teach
Admin

Angelica Teach

✡ Tartózkodási hely : Ahova a tenger sodorja.
♦ Hozzászólások száma : 47
♦ Join date : 2013. May. 07.

Jack Sparrow Kapitány Empty
TémanyitásTárgy: Re: Jack Sparrow Kapitány   Jack Sparrow Kapitány Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 7:19 am


Elfogadva!


Mr. Sparrow! Very Happy
Történetedben mindent rendben találtam, kellően bolond karaktert sikerült megalkotnod, de mi így szeretjük Jacket! Nem szaporítom tovább a szót, menj foglalj avit, és vesd bele magad a játékba! Wink
Vissza az elejére Go down
https://karibtengerkalozai.hungarianforum.com/
 

Jack Sparrow Kapitány

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
»  Elisabeth Swann & Jack Sparrow
» A kapitány kabinja
» A kapitány kabinja
» A kapitány kabinja
» A kapitány kabinja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Karib-tenger kalózai szerepjáték  :: Karakteralkotás :: Félkész/Kész karakterlapok :: Kapitányok-