Karib-tenger kalózai szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Pengő tallér ivó 2hwlov9
Welcome!
Üdvözlünk téged/titeket, A Karib-tenger kalózai szerepjátékos oldalán. Az oldalon temérdek cannon karakter mellett, keresett karakterek is megtalálhatók. Persze ötletszerűen megalkotott saját karakterek jelentkezését is szívesen vesszük. Legyél kalóz, kapitány, polgár, kuruzsló, örömlány, kannibál, misszionárius vagy katona, esetleg szirén, a lényeg, hogy kreatív légy! Az oldal az ismert filmsorozatra épül, mégis egy-egy újítással. Aktív adminok, és remek hangulat vár majd rátok! Az oldal 2013. május 9-én nyitotta meg kapuit. (AZ OLDAL TELJES TARTALMÁT CSAK A REGISZTRÁLT TAGOK TEKINTHETIK MEG! )
Staff

Elisabeth Swann
Admin
profil

pm


Angelica Teach
Admin
profil

pm



Facebook csoportunk
Pengő tallér ivó 95d4c7b8dd3cca3ec55475d5b5cb655c_thumb
Csatlakozz hozzánk a Facebook-on is!



Kiemelten keresett

Philip Swift
Misszionárius
Karakterlapja















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Vas. Május 12, 2013 4:00 am-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Keresem a ...
Pengő tallér ivó Icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 10:04 pm by Angelica Teach

» The Originals FRPG
Pengő tallér ivó Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:55 pm by Vendég

» Arrow FRPG
Pengő tallér ivó Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:54 pm by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Pengő tallér ivó Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 6:07 am by Vendég

» The Mortal Instruments
Pengő tallér ivó Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 6:22 am by Angelica Teach

» Asgard- Where the gods live
Pengő tallér ivó Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 2:08 am by Jack Sparrow

» Watson lovasfarm
Pengő tallér ivó Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:45 am by Angelica Teach

» Hírek
Pengő tallér ivó Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 4:01 am by Angelica Teach

» Hattyúk Tava és tópart
Pengő tallér ivó Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:58 am by Nedra Pierce

» Társalgó
Pengő tallér ivó Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:46 am by Richard Weston

Top posters
Admin
Pengő tallér ivó Vote_lcapPengő tallér ivó Voting_barPengő tallér ivó Vote_rcap 
Elisabeth Swann
Pengő tallér ivó Vote_lcapPengő tallér ivó Voting_barPengő tallér ivó Vote_rcap 
Angelica Teach
Pengő tallér ivó Vote_lcapPengő tallér ivó Voting_barPengő tallér ivó Vote_rcap 
Nedra Pierce
Pengő tallér ivó Vote_lcapPengő tallér ivó Voting_barPengő tallér ivó Vote_rcap 
Richard Weston
Pengő tallér ivó Vote_lcapPengő tallér ivó Voting_barPengő tallér ivó Vote_rcap 
Brandon Brightmore
Pengő tallér ivó Vote_lcapPengő tallér ivó Voting_barPengő tallér ivó Vote_rcap 
Solomon Blackheart
Pengő tallér ivó Vote_lcapPengő tallér ivó Voting_barPengő tallér ivó Vote_rcap 
Jack Sparrow
Pengő tallér ivó Vote_lcapPengő tallér ivó Voting_barPengő tallér ivó Vote_rcap 
Edward Teach
Pengő tallér ivó Vote_lcapPengő tallér ivó Voting_barPengő tallér ivó Vote_rcap 
Alice Doll
Pengő tallér ivó Vote_lcapPengő tallér ivó Voting_barPengő tallér ivó Vote_rcap 

Megosztás
 

 Pengő tallér ivó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin

Admin

✡ Tartózkodási hely : Mindenhol ott van! :)
♦ Hozzászólások száma : 119
♦ Join date : 2013. Apr. 29.

Pengő tallér ivó Empty
TémanyitásTárgy: Pengő tallér ivó   Pengő tallér ivó Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 10:38 pm

Pengő tallér ivó
Vissza az elejére Go down
https://karibtengerkalozai.hungarianforum.com
Jack Sparrow
Kapitány

Jack Sparrow

✡ Tartózkodási hely : ahova a tenger sodor
♦ Hozzászólások száma : 14
♦ Join date : 2013. May. 20.

Pengő tallér ivó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pengő tallér ivó   Pengő tallér ivó Icon_minitimeSzer. Május 22, 2013 6:32 pm

Angelica Teach

Eljött az este. A napom békésen telt, kivéve egy-két felfordulást, amit okoztam, bár nem is én lennék, ha ez nem fordult volna elő. Hallottam egyet s mást a fiatalságforrásáról, de ki tudja hogy igazak-e a pletykák.Hol is juthat információkhoz egy kalóz? Hát persze hogy a kocsmában.
Elindultam az ivó felé, ahol az alkoholszag és örömlányok kacaja ad otthont a betévedő kalózoknak. Az úton most az egyszer kerültem a feltűnést, s csak a lágy szellő simogatását élveztem. Szerencsére nem futottam össze a királyi katonaság tagjaival.
Mikor belépek az ajtón, meg csap a füst és alkohol. Számra féloldalas mosoly költözik, majd keresek egy üres asztalt, ahol fülelhetek a pletykákra. Biztos nem én vagyok az első, aki a forrásról szóló híreket szeretné tudni, így egy üveg rum mellett hallgatok.
Töltöttem a poharamba egy kis italt, majd kortyoltam belőle, s élveztem, ahogy az alkohol átjárja a testem. Megérdemlem ezt egy ilyen fárasztó nap után.
Vissza az elejére Go down
Angelica Teach
Admin

Angelica Teach

✡ Tartózkodási hely : Ahova a tenger sodorja.
♦ Hozzászólások száma : 47
♦ Join date : 2013. May. 07.

Pengő tallér ivó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pengő tallér ivó   Pengő tallér ivó Icon_minitimeVas. Május 26, 2013 4:00 am


Az Anna királynő bosszúja kikötött. Mégpedig London kikötőjének egyik eldogott szegletében, hogy kerülje a feltűnést. Nem hiányzik, hogy a király zsoldosai meglepjenek minket. Az éj leple takarta az utcákra lépő velejükig romlott legénységet. Apám úgy döntött ideje nekik is kipihenniük a fáradalmakat. Egy maroknyi férfi társaságával léptem be az ivóba, hogy én is felfrissüljek, megmosdjak, mert a végtelen tenger nem adott rájuk lehetőséget. Aranyunk és pénzünk volt bőven, amit elihatnak és elszórtnak örömlányokra a disznók. Nagy volt a hangzavar, mint minden kocsmában, a légben a cefre szag terjengett, de már hozzászoktam. Mintha hazatértem volna. Elkértem egy üres szoba kulcsát, ahol rendbe szedhetem magam, közben kiosztottam néhány pofont a pimasz csürhének, míg a szoba ajtajáig értem. Apám egyik embere azt a parancsot kapta, hogy ne mozduljon mellőlem, így hát őrként állt az ajtó elé.
Beléptem, a kulcsot a zárba illesztettem, hogy magamra zárjam, de az elkorhadt faajtó inkább díszként szolgált, mintsem akként amire tervezték. A kádban már gőzölgött a lágyan simogató víz, ami hamarosan bőrömhöz érhet.
Tollal díszített kalapomat a káddal szemben álló ágyra dobtam, de még mielőtt vetkőzni kezdtem volna, kicsit feltérképeztem a terepet. Lyukakat kereste a falon, hátha van aki leskelődő kedvében van. Nekem sem kell bemutatni ezeket a hitvány férgeket. A kardom és pisztolyom is a kalapom mellé dobtam. A réseken folyamatosan beszűrődő hangok, veszekedések, énekek megnyugtattak. Ezek adták tudtomra, hogy nincs különösebb baj.
Vissza az elejére Go down
https://karibtengerkalozai.hungarianforum.com/
Jack Sparrow
Kapitány

Jack Sparrow

✡ Tartózkodási hely : ahova a tenger sodor
♦ Hozzászólások száma : 14
♦ Join date : 2013. May. 20.

Pengő tallér ivó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pengő tallér ivó   Pengő tallér ivó Icon_minitimeVas. Május 26, 2013 5:34 am

Az ajtó nyikorgó hangot adott ki, mikor megjelent az ivóban néhány matróz és egy nő. Nem lepődtem meg rajta, hisz nők is járhatnak ide. De ahogy jobban lépkedtek befelé, nekem egyre ismerősebb lett a lány. Valahol már találkoztam vele. Nagyon ismerős volt, s gondolkozni kezdtem rajta, hogy honnan ismerem. Párat kortyoltam a rumomból, majd eszembe jutott, hogy ki is ő.
-Angelica.
Hagyta el a szám a neve. Szemeim elkerekedtek, s felszínre törtek a régi emlékek. Megráztam a fejem, majd követtem őt a szobáig, amit kivett. Még jól is jött, az üveg rum, hisz így adhatok neki valamit, ami rám emlékezteti.
Felsiettem a lépcsőn, s Angelica szoba ajtajához érve, egy bizonyos deja vu érzés kerített hatalmában. Megköszörültem torkom, majd az ajtót őrző matrózhoz szóltam.
-Khm. A szoba pincér vagyok, és ezt a kis ajándékot hoztam.
Mondtam neki, s reméltem hogy elhiszi, bár elég furcsa szoba pincér lennék, de próba szerencse.
Beléptem az ajtón, s Angelica háta mögé surrantam. Elkaptam egyik karját, magam felé fordítottam őt, s egy apró csókot nyomtam bájos ajkaira. Mikor befejeztük a kis csókot, köszöntem neki.
- Szia Angelica. Rég láttalak. Mi szél hozott téged ide?
Kíváncsiskodtam, majd helyet foglaltam az eyik széken, s ittam a rumból, amit elvileg neki hoztam. Egy pár percig csak figyeltem őt, hisz csak sejtettem, hogy mit keres itt. Méregettem őt, hisz elég szemre való nőcske volt. Sok szép emlékem van róla, s most az egyszer nem vagyok tisztában az érzéseimmel.
- Ha jók a megérzéseim, amiben nem kételkedem két okból vagy itt. Az első, a fiatalság forrása, a második pedig én. Hisz valld be, hogy hiányoztam neked.
Egy csábító mosoly jelent meg az arcom, s bájosan figyeltem, hogyan reagál a jelenlétemre. Hisz szerintem igazán megleptem őt, épp úgy, ahogy ő neki is sikerült meglepetést okoznia nekem.
Vissza az elejére Go down
Angelica Teach
Admin

Angelica Teach

✡ Tartózkodási hely : Ahova a tenger sodorja.
♦ Hozzászólások száma : 47
♦ Join date : 2013. May. 07.

Pengő tallér ivó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pengő tallér ivó   Pengő tallér ivó Icon_minitimeVas. Május 26, 2013 6:07 am


Az ajtó közvetlen közelében beszédet hallottam, de nem törődtem vele. Biztos egy nő próbálja magával csalni a felvigyázómat, amihez nem sok esély van. Ha egy lépést is tesz mellőlem apám kegyetlen haragjával kell farkasszemet néznie. A kádhoz sétáltam, hogy kezem belelógassam és megtapintsam a fürdővizet. Kellemes volt. Jobb vállamról leakasztottam a tört-fehér, mocskos ingemet, de hirtelen pördített meg valaki, hogy aztán ajkunk találkozzon. Abban a pillanatban megismertem az előttem álló férfit. Már csak a megszokás miatt is viszonoztam a csókot, ami nem tartott túl sokáig.
- Jack! - állapítottam meg szemrehányóan a tényt, hogy újra összefutottunk.
Ha azt várta, hogy a karjaiba omlok azok után, amit velem tett, akkor nagyon téved. Csípőre tett kézzel néztem le rá, ahogy előtte álltam. Rengeteg érzés kavargott bennem, rengeteg ellentmondásos érzés. Egyik felem utána epekedett, míg a másik inkább egy tőrt döfött volna a hátába.
- Elbűvölő vagy, mikor magabiztos vagy, de tévedsz. Legutóbbi találkánk óta, rád sem gondoltam. Ami pedig a fiatalság forrását illeti.. honnan veszed?!- érdeklődöm nem adva ki ittlétem okát.
Végül is semmi köze hozzá. De most hogy látom, valóban megdobbant a szívem a viszontlátás öröme miatt. Ezt azonban eszem ágában nincs tudtára adni. Visszaakasztottam vállamra az ingem, és leültem vele szemben a kád szélére, majd keresztbe tettem a lábam. Gyanakodva az ajtó irányába néztem, majd ismét vissza Jack-re.
- És mi van veled? Te miért vagy itt? Mármint Londonban. Azon nem lepődöm meg, hogy egy ivóban múlatod az időt. - kíváncsiskodtam, miközben arra gondoltam mi célból tartózkodik Londonban, ahol bármikor elkaphatják az angol király katonái. A tűzzel játszik.
- Szükséged van esetleg egy hajóra, vagy legénységre?! - Jack sosem tudta megtartani a hajóit.
Le sem vettem róla a szemem. Túl jól ismerem. Egy pillanat alatt képes ostobaságokat elkövetni. Mindkét kezem a kád szélén pihent meg, hogy megtartsam egyensúlyom, és ne essek háttal a csalogató meleg vízbe.
Vissza az elejére Go down
https://karibtengerkalozai.hungarianforum.com/
Jack Sparrow
Kapitány

Jack Sparrow

✡ Tartózkodási hely : ahova a tenger sodor
♦ Hozzászólások száma : 14
♦ Join date : 2013. May. 20.

Pengő tallér ivó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pengő tallér ivó   Pengő tallér ivó Icon_minitimeVas. Május 26, 2013 7:07 pm

Jó volt látni őt ismét. Nem tudom miért, de örültem a jelenlétének. Semmit sem változott a legutóbbi találkozónk óta. Kezemben a rumos üveg, kortyoltam egyet a nedűből, majd Angelicát is megkínáltam belőle.
- Ugyan már Angelica. Azt ne mond, hogy néha nem jutottak eszedbe a régi szép közös emlékeink. Na visszatérve a forráshoz. Onnan veszem, hogy mindenki erről beszél, s te sem vagy kivétel.
Tudattam vele a tényeket, majd bájosan rá pillantottam. Felálltam a székről, s oda ültem mellé a kádra. Tudtam, hogy nem fog elküldeni engem, hisz ki küldene el egy ilyen kalózt, mint amilyen én is vagyok. Nem jut eszembe más magamról, csak annyi, hogy minden nő álma, meg a tökéletes.
- Jó kérdés, drága Angelica. Miért vagyok Londonban? Lássuk csak. Talán azért, mert tudtam, hogy te is itt leszel. Vagy inkább mondjuk úgy, hogy itt töltöm a szabadidőm. Tudod, pihenni is kell néha. Mely hely lehet erre a legalkalmasabb, mint London egy bűzös kocsmája. És te mit keresel itt?
Tettem fel neki a kölcsönös kérdést, s nem tudtam, milyen érzés van bennem iránta. Egyik percben semmit nem érzek, a másik pillanatban meg..Hagyjuk. Nem igazán táplálok érzelmeket senki iránt.
- Hisz tudod, ki kell pihennem valahol magam. Legutoljára Davy Jones-tól szöktem meg, szóval képzelheted, mennyire fáradt vagyok.
Meséltem el neki, hogy jártam a híres börtönben, bár lehet hogy hallott róla ő is.
- Nos, ami a hajóm illeti az nincs. Jó lenne egy hajó igen. Drága Fekete Gyöngyöm nem tudom hol van, de megtalálom. A legénység...hát igen...talán az is jól jönne. Miért? Van esetleg egy felesleges hajód legénységgel, amit nekem akarsz adni? Mert ha lenne egy hajód, amin én lehetek a kapitány és azt nekem adnád, hidd el meghálálnám.
Mondtam neki a szépen csengő szavakat, s vártam a reakcióját, hogy azt mondja igen, van egy hajóm csak is neked Jack. Bár, nem voltam benne biztos, hogy ez meg fog történni, de azért jó lenne.
Vissza az elejére Go down
Angelica Teach
Admin

Angelica Teach

✡ Tartózkodási hely : Ahova a tenger sodorja.
♦ Hozzászólások száma : 47
♦ Join date : 2013. May. 07.

Pengő tallér ivó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pengő tallér ivó   Pengő tallér ivó Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 4:24 am


Próbáltam közömbösnek és távolságtartónak mutatkozni. Nem hagyhatom, hogy megint elcsábítson, aztán újra csalódást okozzon nekem. Ismerem már Jacket, mindenkinél jobban. Ő is csak egy átkozott kalóz, és onnan is a rosszabbik fajtából. Természetesen gyakran gondoltam rá, hiszen a folyamatos találkozások nem hagyják, hogy elfelejtsem. Van, hogy haraggal gondolok rá, van, hogy egy szép emlékként. Találkáink vagy kardvívással, vagy románccal kezdődik és ér véget. Szinte már hagyománnyá vált a "kapcsolatunkban". Talán sosem heverem ki, hogy ő volt az első férfi az életemben, de csak kihasznált, és továbbállt.
- Igen, mindenki erről beszél, miért olyan különös, hogy én is így teszek. Sokan úgy tartják, hogy létezik, mások csak ezzel áltatják magukat, de vannak olyanok is, akiket hidegen hagy. Te mit gondolsz Jack? - kíváncsiskodom tovább, bár nem hiszem, hogy meg tud lepni válaszával.
Valószínűleg ő is igaznak tartja a históriát, és van olyan bolond, hogy utána kutasson. Ez esetben nem különbözök tőle, hiszen nekem is célom, hogy megtaláljam, csakhogy engem nemes cél vezérel, nem magamnak akarom a forrást, egyedül apám kedvéért teszem.
- Ugyan Jack, azt várod, hogy hitelt adjak szavaidnak! Ha emlékeim nem csalnak, szívesen töltöd zárdákban a szabadidődet. - feleltem még mindig szemrehányóan, de próbáltam visszafogni magam.
- Davy Jones? Mégis hogyan sikerült megszöknöd előle, csak nem ismét a teknőcös módszert alkalmaztad? - ajkaim felfelé ívelődtek a gondolatra.
Nem tudom, meddig fogom még emlegetni, de muszáj kiadnom magamból az iránta való érzelmeim egy részét, hogy megkönnyebbüljek. Nem állt szándékomban felfedni előtte, hogy az Annak királynő bosszúján hajózom, az apámmal Fekete-szakállal.
- Éppenséggel nekem van egy hajóm, legénységgel, de eszem ágában sincs neked adni. - felelem, majd közelebb húzódok hozzá, hogy ujjaim hegyét végighúzzam arcán, és érzéki hangon folytattam mondandóm.
- Jack! Együtt megtalálhatjuk! Mindenki Jack Sparrow kapitányról, a legendás kapitányról beszélne, aki birtokolja a fiatalság forrását. Hát nem lenne jó?! - suttogok a végén arcába.. ajkaimat néhány centi választja el övétől.
Hirtelen felállok mellőle és az ablakpárkányhoz sétálok, hogy hátat fordítva neki, London utcáit vegyem szemügyre. Ismerem Jacket, a hírnévre és az ezzel járó gazdagságra nem mondana nemet.
Vissza az elejére Go down
https://karibtengerkalozai.hungarianforum.com/
Jack Sparrow
Kapitány

Jack Sparrow

✡ Tartózkodási hely : ahova a tenger sodor
♦ Hozzászólások száma : 14
♦ Join date : 2013. May. 20.

Pengő tallér ivó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pengő tallér ivó   Pengő tallér ivó Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 5:52 pm

Csak ültem a kádon, s a rumomat vedeltem, miközben az nagy szomorúságomra kifogyott. Letettem az üveget a földre, majd bele néztem Angelica vad, barna szemeibe.Egy mosolyt toltam a képemre, majd megszólaltam.
- Hogy én mit gondolok a forrásról? Szerintem ezt te is tudod. Én tudom, hogy létezik Angelica.
Jelentettem ki, bár azt nem mondtam el neki, hogy én oda fogok menni, s az a szándékom, hogy igyak is a vizéből. Türelmesen végig hallgattam a nőszemélyt, majd én is beszéltem hozzá.
- Részeg voltam! Azt hittem, hogy bordély.
Magyaráztam ki könnyedén, hogy akkor miért is mentem be a zárdába. De hisz tényleg azt hittem. Akkor most nem is hazudtam. Kezdek megjavulni? Nem hinném.
Gondolataimat elhessegettem, s legszívesebben ismét megcsókoltam volna őt.
- Tudod, nem volt egyszerű de megszöktem.
Büszke voltam magamra, hisz nem könnyű kijutni onnan, de nekem mégis sikerült, bár úgy hallottam, hogy egypáran még utánam kijöttek. 
- Van hajód? Csábító ajánlat.
Jegyeztem meg egy kisebb kacér mosoly kíséretében.
Angelica közelsége teljesen magával ragadott, még ha csak egy pillanatra is, de magával ragadott. Már majdnem megcsókoltam, mikor is hirtelen mozdulattal már az ablaknál is állt. Mindig ezt csinálja.
- Drágám, ez nagyon szép és jó is lenne. Én tudom, merre kell menni a forráshoz. Ha a hajón kapitány lehetek, még meg is mutatom neked. 
Kezdtem alkudozásba, hisz tudtam az utat, viszont hogy én csak egy sima matróz legyek, nem hiszem hogy menne. Kapitánynak születtem.
Oda sétáltam Angelica mögé majd végig simítottam a karjain, majd végén magam felé fordítottam. Mélyen szemébe néztem, s úgy kezdtem el tájékoztatni, hogy kell még valami a szertartáshoz.
- Fülembe jutott, hogy kell még valami a szertartáshoz. Kíváncsi vagy hogy mi?
Tettem fel neki a kérdést, s amíg a válaszra vártam, magam sem tudom miért, megcsókoltam.
Vissza az elejére Go down
Angelica Teach
Admin

Angelica Teach

✡ Tartózkodási hely : Ahova a tenger sodorja.
♦ Hozzászólások száma : 47
♦ Join date : 2013. May. 07.

Pengő tallér ivó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pengő tallér ivó   Pengő tallér ivó Icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 12:01 am


Nagyon határozott volt kijelentése, talán túlságosan is. Vajon járt már ott, vagy ez csak egy újabb átverés?! Nem neki hiszek, hiszek a forrás létezésében, mert ez ad reményt! Még senki sem járt a forrásnál, kizárt, hogy ő kivétel lenne. Elbűvölten néztem szemeibe. Nem tehettem róla, volt valami elragadó ebben a kalózban, de a varázs hamar elmúlt következő kijelentése hallatán. Ez rá vall, mindig képes elrontani egy jobb pillanatokat.
Bosszúsan összeráncoltam homlokom, mikor hirtelen dörömböltek az ajtón, és beszólt a legénység egy tagja.
- Első-tiszt, ki van bent önnel? - rögtön odakaptam fejem, és éreztem, hogy a szívem szaporább ütemben kezd verni.
Hirtelen azt sem tudtam, mint mondhatnék, végül sikerült lenyugtatnom a bennem háborgó tengert, és éles hangon, némi felháborodottsággal feleltem eme ostoba kérdésre.
- Mégis mit gondolsz, ki lehet itt, mikor éppen mosdok?!  - néztem vissza Jackre, célzásképpen.
Érthető választ nem, csak egy mormoló hang szűrődött át az ajtó résein, ami azt jelzet, sikerült kibeszélnem magunkat.
Iamét hitetlenkedve néztem a mellettem ülő férfira. Mintha olyan könnyen meg lehetne szökni Davy Jones elől, a hírhedt elátkozott kalózról, a Kraken gazdájától. Mégis itt áll előttem, különös módon, csak sikerült megszöknie a nyavalyásnak.
- Ugyan Sparrow, a legénységemet nem érdeklik a részletek, mindaddig, míg megkapják a pénzüket, és a hajónak sajnos már van kapitánya.
Szóval ő is ismeri a pogány rituálét?! Ezzel most meglepett, habár beszélnek mostanában minden féléről. Szóra nyitottam volna szám, mikor övéivel betapasztotta azt. Szemeim azonnal lehunytam és engedtem az ismerős érzésnek.. már nagyon hiányzott. Harcolt a testem az elmém ellen, de a pillanatnak megint vége szakadt, mert az ajtó lassan nyitódott. Elszakadtam Jack ajkaitól, és gyors mozdulatokkal leakasztottam ingemet, mindkét vállamról. Megragadtam a kalózt, és a kádba rántottam, majd követtem én is. Egy embernek tökéletesen kényelmes, ám így nem tudtam máshova, mint Jack lábaira ülni, kezemmel pedig a víz alá nyomtam fejét. Az ajtó teljesen kitárult, a küszöb mögül pedig kíváncsi tekintet nézett rám. Magamra húztam a véka szélén pihenő leplet, amivel elfedtem kilátszódó ruhám, és dühösen kiabálni kezdtem.
- Elment az a maradék esze is, vagy csak megunta az életét matróz? Takarodjon kifelé, ezért még felelni fog. - vágtam hozzá a szappant, ami szintén oda volt készítve.
Először csak mentegetőzni kezdett a nyomorult, majd újra és újra bocsánatért fohászkodott, viszont az ajtót csak az után csukta be maga mögött, hogy szemeit elég ideig legeltette rajtam. Megkönnyebbültem dőltem hátra, a földre dobva a szövetet, és kifújva a visszatartott levegőt.
Vissza az elejére Go down
https://karibtengerkalozai.hungarianforum.com/
Jack Sparrow
Kapitány

Jack Sparrow

✡ Tartózkodási hely : ahova a tenger sodor
♦ Hozzászólások száma : 14
♦ Join date : 2013. May. 20.

Pengő tallér ivó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pengő tallér ivó   Pengő tallér ivó Icon_minitimeSzer. Jún. 19, 2013 4:58 am

Bánatos képet vágtam a hír hallatán, hogy a hajónak van kapitánya. Na mindegy is, most inkább a részletek érdekelnek a rituáléról, ugyanis azt tudom, hogy fog kelleni két ezüst kehely. Ki fogom deríteni, mi kell még hozzá.
- Az nagy kár, drága Angelica. Sajnos, a matrózkodás nem tartozik a hatáskörömbe.
Vallottam be neki, hisz most ebben nincs semmi bántó, ha meg van, akkor én nem veszem észre.
Kezdett irritálni Angelica kis házőrzője, hisz úgy őrzi őt, mint valami hűséges eb.
-Első-tiszt? Látod, ezzel megleptél. Nem is említetted, hogy első-tiszt vagy, drága.
Pillantottam rá bosszúsan, majd azon kaptam magam, hogy a kádban vagyok, és lenyom a víz alá. Utálom a vizet. Inkább rum, azt jobban szeretem. 
Még ez nem lenne elég, a lábamra is ült. Mikor kiment az a szerencsétlen matróz, én is kibuktam a vízből, s Angelicára néztem sötét szemeimmel.
- Már megint csak víz. Nos akkor Angelicám, beszéljünk arról, hogy tudod-e, mi kell a rituáléhoz? Hallottam ezt-azt. Pletykákat, miszerint kell két ezüst kehely,Ponce de Leon hajójáról. Nincs véletlenül nálad?
Tettem fel neki a kérdéseket, miközben ruhástól áztam a kádban, de a víz már hideg volt, hisz kihűlt.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Pengő tallér ivó Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pengő tallér ivó   Pengő tallér ivó Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Pengő tallér ivó

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Karib-tenger kalózai szerepjáték  :: Játéktér :: London-