Karib-tenger kalózai szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Calypso (Tia Dalma) 2hwlov9
Welcome!
Üdvözlünk téged/titeket, A Karib-tenger kalózai szerepjátékos oldalán. Az oldalon temérdek cannon karakter mellett, keresett karakterek is megtalálhatók. Persze ötletszerűen megalkotott saját karakterek jelentkezését is szívesen vesszük. Legyél kalóz, kapitány, polgár, kuruzsló, örömlány, kannibál, misszionárius vagy katona, esetleg szirén, a lényeg, hogy kreatív légy! Az oldal az ismert filmsorozatra épül, mégis egy-egy újítással. Aktív adminok, és remek hangulat vár majd rátok! Az oldal 2013. május 9-én nyitotta meg kapuit. (AZ OLDAL TELJES TARTALMÁT CSAK A REGISZTRÁLT TAGOK TEKINTHETIK MEG! )
Staff

Elisabeth Swann
Admin
profil

pm


Angelica Teach
Admin
profil

pm



Facebook csoportunk
Calypso (Tia Dalma) 95d4c7b8dd3cca3ec55475d5b5cb655c_thumb
Csatlakozz hozzánk a Facebook-on is!



Kiemelten keresett

Philip Swift
Misszionárius
Karakterlapja















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Vas. Május 12, 2013 4:00 am-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Keresem a ...
Calypso (Tia Dalma) Icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 10:04 pm by Angelica Teach

» The Originals FRPG
Calypso (Tia Dalma) Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:55 pm by Vendég

» Arrow FRPG
Calypso (Tia Dalma) Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:54 pm by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Calypso (Tia Dalma) Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 6:07 am by Vendég

» The Mortal Instruments
Calypso (Tia Dalma) Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 6:22 am by Angelica Teach

» Asgard- Where the gods live
Calypso (Tia Dalma) Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 2:08 am by Jack Sparrow

» Watson lovasfarm
Calypso (Tia Dalma) Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:45 am by Angelica Teach

» Hírek
Calypso (Tia Dalma) Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 4:01 am by Angelica Teach

» Hattyúk Tava és tópart
Calypso (Tia Dalma) Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:58 am by Nedra Pierce

» Társalgó
Calypso (Tia Dalma) Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:46 am by Richard Weston

Top posters
Admin
Calypso (Tia Dalma) Vote_lcapCalypso (Tia Dalma) Voting_barCalypso (Tia Dalma) Vote_rcap 
Elisabeth Swann
Calypso (Tia Dalma) Vote_lcapCalypso (Tia Dalma) Voting_barCalypso (Tia Dalma) Vote_rcap 
Angelica Teach
Calypso (Tia Dalma) Vote_lcapCalypso (Tia Dalma) Voting_barCalypso (Tia Dalma) Vote_rcap 
Nedra Pierce
Calypso (Tia Dalma) Vote_lcapCalypso (Tia Dalma) Voting_barCalypso (Tia Dalma) Vote_rcap 
Richard Weston
Calypso (Tia Dalma) Vote_lcapCalypso (Tia Dalma) Voting_barCalypso (Tia Dalma) Vote_rcap 
Brandon Brightmore
Calypso (Tia Dalma) Vote_lcapCalypso (Tia Dalma) Voting_barCalypso (Tia Dalma) Vote_rcap 
Solomon Blackheart
Calypso (Tia Dalma) Vote_lcapCalypso (Tia Dalma) Voting_barCalypso (Tia Dalma) Vote_rcap 
Jack Sparrow
Calypso (Tia Dalma) Vote_lcapCalypso (Tia Dalma) Voting_barCalypso (Tia Dalma) Vote_rcap 
Edward Teach
Calypso (Tia Dalma) Vote_lcapCalypso (Tia Dalma) Voting_barCalypso (Tia Dalma) Vote_rcap 
Alice Doll
Calypso (Tia Dalma) Vote_lcapCalypso (Tia Dalma) Voting_barCalypso (Tia Dalma) Vote_rcap 

Megosztás
 

 Calypso (Tia Dalma)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Tia Dalma

Tia Dalma

✡ Tartózkodási hely : Ahol én kelleni
♦ Hozzászólások száma : 2
♦ Join date : 2013. Jul. 13.

Calypso (Tia Dalma) Empty
TémanyitásTárgy: Calypso (Tia Dalma)   Calypso (Tia Dalma) Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 3:50 am

Tia Dalma

"The touch... of destiny!"





A karakter teljes neve:


Rengeteg van... most éppen Tia Dalmaként ismerni

Születési hely, és idő:


Ó, ha ezt Te tudni...

Csoport:


Kuruzsló

Babona és jellegzetes tárgyak:

Én nem lenni babonás. Van nekem kis zenélő ezüst nyaklánc, szív formájú, ikertestvére lenni Davy Jones nyaklánca

Play by:


Naomie Harris

Külső és belső jellemzés:


Emberi alak lenni nem túl magas, vékony. Haj vastag tincsekben, fekete, de Nap szítta ki. Arcom lenni szép, szem nagy barna, tekintet rejtélyes. Arcon lenni tetoválás, kis fekete pontok orcán és szájnál. Fogak rosszak, kicsit fekete. Hordani régi, rongyos ruhákat, fakult csipkét meg sok-sok talizmánt, gyöngyöt, nyakláncot

●●●●●●●●●●●●●●●


Én lenni szeszélyes és titokzatos, mint Tenger. Hol vad, tombol, dühöng és akar pusztítani, máskor nyájas és kacér. De én  mindig változni, hangulat hullámozni, akár Tenger. Sokan mondják, lenni kicsit hibbant, de ők nem ismerni. Én lenni más, én lenni istennő, ezért nem ért meg. Én akar lenni szabad és akar lenni Davy Jones, ez egyetlen cél. Nem szeretni kalózok, csak Davy Jones, de hajlandó kalózoknak segíteni, ha cserébe ők adni valamit, vagy ők segíteni célom.

Életem:

// Ezt már nem Tia beszédstílusában írtam, mert az túl nehéz lett volna, inkább úgy, mintha Ő maga a saját ősöreg nyelvén mesélne, amiben ki tudja fejezni magát, és csak akkor beszél úgy, ahogy megszoktuk, mikor embermódon szól//

Kinyitottam a nyakláncot, hogy halljam a dalunkat. Szép dallam. Nagyon... nagyon szép... Vajon Davy Jones is hallgatja most ezt? Vagy talán nincs már meg a nyaklánca? Mi van, ha már nem szeret engem? Elfelejtett talán? Nem. Sose tudna elfelejteni, még ha akarna, akkor se. Túlságosan is emlékezetes volt az első találkozásunk.

A kalózok hevesen vágynak arra, hogy a Tenger közelében lehessenek. Félelmetes hajósok, de a vihartól még ők is tartanak. A vihár általában akkor érkezik, amikor mérges vagyok rájuk. Most mérges voltam.
Sok-sok kort megértem már, sok-sok mindent láttam, hallottam és tapasztaltam, és arra a következtetésre jutottam, hogy ennek a kornak bizony a kalózok a legundorítóbb és legbecstelenebb alakjai. Semmivel és senkivel nem törődnek magukon kívül, gyakran árulják el egymást, gyilkolnak és rabolnak csak azért, mert úgy hitték, még “pályafutásuk” kezdetén, hogy nem jók semmi másra.
Láttam a hajót. Hatalmas volt és orrdísze mint egy kardhal orra és szája, de annyiban eltért, hogy a nyitott szájban tűhegyes fafogak sorakoztak. A Bolygó Hollandi dugig bolt kincsekkel, s legénysége úton volt, hogy Tortugán töltse fel rumoskészletét, ugyanis a mostani italt az én vizembe dobálták. Dühös voltam, gyűlöltem, hogy ilyet tesznek, azért viharral sújtottam őket, de olyan pusztítóval, amilyennel csak tudtam. Jeges és oly' vad szelet küldtem, ami akkora hullámokat vetett, hogy nekicsapta a martrózokat az árbocnak, vagy lesodorta őket a háborgó mélységbe. Ez történt a kapitánnyal is. Valós, isteni alakomban olyan, mintha mindenhol ott lennék, és bárhonnan nézhetném a világot. Láttam, ahogy süllyed le, haja lustán hullámzik az arca körül a vízben. Egyre csak merült, merült, míg végül megláttam az arcát. Furcsa, idegen érzés kerített hatalmába, ami arra késztetett, azonnal vigyem a felszínre.
Megjelentem előtte, mert eddig egy voltam a tengerrel s a viharral, de most hagytam, az hadd tomboljon, nekem fontos dolgom van. A szeme nagyra nyílt, mikor meglátott és azt hitte, képzelődik. Egy rövid pillanatig farkasszemet néztem Davy Jones-al, aztán megragadtam a karját, és szélsebesen úszni kezdtem felfelé. A vihart elcsendesítettem, őt pedig kiemeltem a vízből, s felszálltam vele a levegőbe. Végigsuhantam, s végül egy közeli sziklára fektettem. Egy sziget volt a közelben, a hajó épp odatartott, hogy a legénység kicsit összeszedhesse magát, kipihenje a megrázkódtatást. Na meg hogy útközben megtaláják a kapitányt, de már tudtam, hogy az elsőtiszt a magáénak tekinti a hajót, hiszen a kapitány úgysem élhette túlcezt a vihart, ha egyszer a vízbe esett. Remélte, hogy ott is veszett. Nem adom meg neki ezt az örömöt, de előtte még... - gondoltam, és már fordultam is a kalóz felé. Eszméletét vesztette, víz jutott a tüdejébe. Én szépen kicsaltam onnan, s a tengervíz kezem mozulatára kisurrant a testéből, vissza a helyére. A kalóz köhögött és lihegett, majd mikor egy kis levegőhöz jutott, rámnézett ködös, kivörösödött szemével. Szólni akart, de csak tátogott, s alig mert a szemembe nézni, de mikor a pillantásunk találkozott, beleláthattam a lelkébe, és amit ott láttam, megindított valamit bennem.
Nehéz a halandók nyelvén beszélni, nem is vettem rá soha a fáradtságot, hogy rendesen megtanuljam, de most megpróbálkoztam szólni hozzá. Emberien beszéltem, hogy igazi hangom ereje ne robbantsa darabokra a testét.
- Davy Jones... Te lenni... különleges... - suttogtam, hangom kissé rekedt volt. Talán... két-háromezer éve nem szóltam a halandók hangján?
Davy egy darabig nézett, aztán hirtelen előrenyúlt, és a tenyerébe fogta az arcom. Előrehajolt.
- Ki...vagy... Te? - kérdezte, de a hangjában áhítatot, lenyűgözöttséget éreztem. A keze hideg volt és nyálkás a sziklán megtelepedett moszattól és hínártól, de nem zavart. Finoman megérintettem a kézfejét.
- Davy Jones nem tudni én nevem kiejteni... de szólíthat Calypso.
- … Calypso... - szinte nem lehetett hallani a hangját. Ebbe a szóba belefoglalta minden érzelmét és vágyát, amit akkor ébresztettem benne. És Ő is felébresztett valamit bennem...


Hallotta, hogy nyitódik az ajtóm. Felriadtam a merengésből. Jack Sparrow jött el, nem rég olvastam ki a csontokból. Már nagyon vártam rá. Láttom, hogy általa hamarosan viszontlátom édes szerelmemet, akivel oly' keservesen váltunk el...
// 636 szó //
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Swann
Admin

Elisabeth Swann

✡ Tartózkodási hely : Mikor, hol...
♦ Hozzászólások száma : 119
♦ Join date : 2013. May. 07.

Calypso (Tia Dalma) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Calypso (Tia Dalma)   Calypso (Tia Dalma) Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 5:12 am



Elfogadva!


Kedves Tia Dalma!

A karakterlapod jó, nincs semmi, amibe belekötnék. Dobj egy avi foglalót, és máris elszabadulhatsz a játéktéren. ( https://karibtengerkalozai.hungarianforum.com/f20-roncs-obol ) Itt található a házad, szobáiról pm-ben értekezhetünk. Smile
Vissza az elejére Go down
 

Calypso (Tia Dalma)

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Karib-tenger kalózai szerepjáték  :: Karakteralkotás :: Félkész/Kész karakterlapok :: Kuruzslók-