Karib-tenger kalózai szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Kikötő és világítótorony 2hwlov9
Welcome!
Üdvözlünk téged/titeket, A Karib-tenger kalózai szerepjátékos oldalán. Az oldalon temérdek cannon karakter mellett, keresett karakterek is megtalálhatók. Persze ötletszerűen megalkotott saját karakterek jelentkezését is szívesen vesszük. Legyél kalóz, kapitány, polgár, kuruzsló, örömlány, kannibál, misszionárius vagy katona, esetleg szirén, a lényeg, hogy kreatív légy! Az oldal az ismert filmsorozatra épül, mégis egy-egy újítással. Aktív adminok, és remek hangulat vár majd rátok! Az oldal 2013. május 9-én nyitotta meg kapuit. (AZ OLDAL TELJES TARTALMÁT CSAK A REGISZTRÁLT TAGOK TEKINTHETIK MEG! )
Staff

Elisabeth Swann
Admin
profil

pm


Angelica Teach
Admin
profil

pm



Facebook csoportunk
Kikötő és világítótorony 95d4c7b8dd3cca3ec55475d5b5cb655c_thumb
Csatlakozz hozzánk a Facebook-on is!



Kiemelten keresett

Philip Swift
Misszionárius
Karakterlapja















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Vas. Május 12, 2013 4:00 am-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Keresem a ...
Kikötő és világítótorony Icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 10:04 pm by Angelica Teach

» The Originals FRPG
Kikötő és világítótorony Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:55 pm by Vendég

» Arrow FRPG
Kikötő és világítótorony Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:54 pm by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Kikötő és világítótorony Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 6:07 am by Vendég

» The Mortal Instruments
Kikötő és világítótorony Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 6:22 am by Angelica Teach

» Asgard- Where the gods live
Kikötő és világítótorony Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 2:08 am by Jack Sparrow

» Watson lovasfarm
Kikötő és világítótorony Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:45 am by Angelica Teach

» Hírek
Kikötő és világítótorony Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 4:01 am by Angelica Teach

» Hattyúk Tava és tópart
Kikötő és világítótorony Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:58 am by Nedra Pierce

» Társalgó
Kikötő és világítótorony Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:46 am by Richard Weston

Top posters
Admin
Kikötő és világítótorony Vote_lcapKikötő és világítótorony Voting_barKikötő és világítótorony Vote_rcap 
Elisabeth Swann
Kikötő és világítótorony Vote_lcapKikötő és világítótorony Voting_barKikötő és világítótorony Vote_rcap 
Angelica Teach
Kikötő és világítótorony Vote_lcapKikötő és világítótorony Voting_barKikötő és világítótorony Vote_rcap 
Nedra Pierce
Kikötő és világítótorony Vote_lcapKikötő és világítótorony Voting_barKikötő és világítótorony Vote_rcap 
Richard Weston
Kikötő és világítótorony Vote_lcapKikötő és világítótorony Voting_barKikötő és világítótorony Vote_rcap 
Brandon Brightmore
Kikötő és világítótorony Vote_lcapKikötő és világítótorony Voting_barKikötő és világítótorony Vote_rcap 
Solomon Blackheart
Kikötő és világítótorony Vote_lcapKikötő és világítótorony Voting_barKikötő és világítótorony Vote_rcap 
Jack Sparrow
Kikötő és világítótorony Vote_lcapKikötő és világítótorony Voting_barKikötő és világítótorony Vote_rcap 
Edward Teach
Kikötő és világítótorony Vote_lcapKikötő és világítótorony Voting_barKikötő és világítótorony Vote_rcap 
Alice Doll
Kikötő és világítótorony Vote_lcapKikötő és világítótorony Voting_barKikötő és világítótorony Vote_rcap 

Megosztás
 

 Kikötő és világítótorony

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Admin
Admin

Admin

✡ Tartózkodási hely : Mindenhol ott van! :)
♦ Hozzászólások száma : 119
♦ Join date : 2013. Apr. 29.

Kikötő és világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Kikötő és világítótorony   Kikötő és világítótorony Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 10:35 pm

Kikötő és világítótorony
Vissza az elejére Go down
https://karibtengerkalozai.hungarianforum.com
Elisabeth Swann
Admin

Elisabeth Swann

✡ Tartózkodási hely : Mikor, hol...
♦ Hozzászólások száma : 119
♦ Join date : 2013. May. 07.

Kikötő és világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő és világítótorony   Kikötő és világítótorony Icon_minitimeKedd Május 14, 2013 4:57 am

Nem is értettem, hogy pontosan mit is keresek ezen a szigeten. Tudván, hogy itt-ott felbukkanhat egy-egy szirén.
Tekintve, hogy hajótörésem követően apám kevésbé tartotta fontosnak a kiruccanásokat, én mégis óhaja ellen cselekedtem. Az egyik Port Royal-ban állomásozó hajón épp akadt egy-két ember, aki némi plusz juttatásért, kihajózott velem. Tekintve, hogy kalandvágyóak voltak, és minden bizonnyal kereskedő szelleműek is, hiszen úgy vélték a szirénekről híres hely erdeiben megannyi inomság van. Csak aztán nehogy egy a torkukon akadjon.
A hajónk egy eldugottabb öbölben kötöttük ki, majd a legénységet figyelmeztettem, hogy ez a sziget számukra még annyira se biztonságos, mint számomra, így kerestek maguknak valami elfoglaltságot, és a sziget beljebb eső részei felé vették az irányt. Magasan fenn járt a nap, s a megállapodás úgy szólt, hogy napnyugta előtt valamennyivel elhajózunk erről a helyről. A fiatalság forrása abszolút nem csiklandozta a fantáziám, inkább a szirének mivoltjára voltam kíváncsi. Pisztolytáskámba csúsztattam a megtöltött puskám, kezembe kardot vettem, s nekivágtam a világítótoronyig vezető útnak.
Lakatlan szigetről beszéltünk, ahol csupán a szirének boldogítják itt-ott az embert. Egy hatalmas fa tövébe találtam egy iható vizű forrást, s itt megtöltöttem bőr tarisznyám.
Mikor végre megérkeztem a világítótoronyhoz, halszag terjengett a levegőbe, míg a földön csontok hada hevert. Minden valószínűséggel embercsontok lehettek, ami kicsit elborzasztott. Lehuppantam az egyik hatalmas fekete bazalt kő tetejére, ahonnan beláttam az egész tájat, majd elővettem egy papirost, és egy rúd szenet, és rajzolgatni, vagyis inkább firkálgatni kezdtem. Egy idő után kialakult egy kép, méghozzá a nyakamban csüngő kalózmedálról. A víz locsogására kaptam fel fejem, de nem mozdultam a szikláról.
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég

avatar


Kikötő és világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő és világítótorony   Kikötő és világítótorony Icon_minitimeKedd Május 14, 2013 8:48 am

Elisabeth & Tamara


A sziklák sokasága között megbújva figyeltem a többieket, ahogy jobb dolguk híján beszélgettek, játszadoztak, vagy foglalták le magukat máshogy. Igen, vannak ilyen napjaink is, amikor senki sem téved a szigetre s csak a biztonság kedvéért nem a nyílt vízen tartózkodunk. Amennyire szeretem a vadászatot, a matrózok elbűvölését, pont annyira szeretem azt is, amikor nem kell azon aggódnom, hogy valakinek baja esik egy akció alatt. Időről időre előfordul, hogy nem teljesen eszetlen látogatók jönnek ide, akiknek ha megölni nem is sikerül senkit, kisebb-nagyobb károkat azért hagynak a kevésbé ügyesebbekben. Az ilyen esetek miatt jobb néha a békesség, még szerintem is.
- Tamara! - csapta meg a fülem egy ismerős hang.
- Mondd - válaszoltam, közben felé fordítottam a fejem. Aqua szokatlanul ideges arckifejezésével találtam szembe magam, aki összezavarodottan meredt a képembe. - Mi történt?
- A szokásos déli "őrjáratfélénken" voltunk, amikor megláttunk valakit a világítótoronyi szikláknál, de ez még nem minden... egy nő az.
- Egy nő? Egyedül? - kérdeztem meglepődve. Tény és való, hogy a megszokott zsákmányunk, akarom mondani erre tévedő emberek többnyire kalózok, csempészek, esetleg kereskedők, és nem utolsó sorban egytől egyig férfiak.
- Igen. Ott ücsörög egymagában, de nem mentünk oda közelebbről is megnézni.
- Majd én - ezzel a vízbe ugrottam s elindultam az említett hely felé.

Nem kellett hozzá két perc sem, hogy elérjem a kikötőt. Először a vízben rejtőzve mértem fel az idegent, majd a felszínhez közeledtem annyira, hogy az uszonyom vége egy pillanat erejéig felbukkanjon a hullámok közül.
Amint felkapta a fejét, egy közelben lévő szikla felé vettem az irányt, nem sokkal távolabb attól, amint ő ült. Hagytam, hogy egy hullám felsodorjon rá, s kényelmesen helyet foglaltam rajta, miközben ő a másik irányba nézett. Kihúzott háttal, a derekamig érő hajam egy tincsét csavargatva figyeltem az idegent, hátha felismerem valahonnan, de nem sikerült. Az uszonyom egy részét fedte a víz, így megmozgattam, hátha az ezt követő hullámok hangjának hallatára irányomba fordul.
- Hogy kerültél ide? - tértem rögtön a lényegre határozottan, bevezető bájolgás és minden egyéb nélkül. Nőket nem szokásunk elbűvölni és a mélybe rántani, ezt fogjuk rá arra, hogy szép dolog az elvileg gyengébbik neműeknek összetartani, még ha nem is egy a fajunk.
|| aláfestés: potc ost - mermaids || stb: nem lett a kegjobb, de remélem elmegy(: ||
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Swann
Admin

Elisabeth Swann

✡ Tartózkodási hely : Mikor, hol...
♦ Hozzászólások száma : 119
♦ Join date : 2013. May. 07.

Kikötő és világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő és világítótorony   Kikötő és világítótorony Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 4:37 am




Tamara & Elisabeth


Nem tudtam, mennyi ideig üldögélhettem egyedül, s firkálgathattam a papírdarabra, de arra lettem figyelmes, hogy valaki éppen engem figyel. Tekintetemmel végigpásztáztam az előttem elterülő öblöt, míg végül, mikor fejem egy vonalba került vállammal, szemem csücskéből megpillantottam egy szirént. Egy gyors, könnyed mozdulattal fordultam felé, de a nagy sebbel-lobbal megtett mozdulat oda vezetett, hogy kezemből kiesett a papiros, és egyenesen a lány felé repült. A nyakamban lógó kalózmedál hideg, fémes érintésétől kirázott a hideg, s a fénylő arany megcsillant a napfényben. Egy könnyed mozdulattal összébb gomboltam az ingem, és a lányra néztem. Szó, mi szó, tényleg gyönyörű volt. De a tény, hogy a férfiakra ható szépségük inkább azok halálához vezetett, mintsem egy kellemesebb beszéd lezajlásához.
-Hogy, hogy hogy?-kérdezem, bár ez a kérdés elég bugyután hangzott kimondva.
-Biztos, nem kell bemutatnom, hogy egy hajó mire képes. Na, az a nagy fa valami, amit így hívnak, az hozott ide.-mondom kissé szemrehányó hangon, majd elmosolyodom.
-Feltehetném ugyanezt a kérdést, de aligha lenne értelme. Mind ketten tökéletesen tisztában vagyunk vele, hogy te itt élsz, vagyis úszkálsz, vagy mi....-zavarodom bele abba a lényeges kérdésbe, hogy ő valószínű még soha nem járt az emberek között. Ha mégis, akkor tévedtem, ami ugyebár emberi dolog.
-Tudod, sokat hallani ám rólatok a kalózok között. A legtöbben félnek tőletek, mások istenítenek titeket. Hajtott a kíváncsiság.-vonok vállat egyszerűen, és keresztbe teszem lábaim.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom




Kikötő és világítótorony Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kikötő és világítótorony   Kikötő és világítótorony Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 

Kikötő és világítótorony

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Kikötő
» Kikötő
» Kikötő
» Romos kikötő

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Karib-tenger kalózai szerepjáték  :: Játéktér :: Fehér-fok-öböl-