Karib-tenger kalózai szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Rosemary Black 2hwlov9
Welcome!
Üdvözlünk téged/titeket, A Karib-tenger kalózai szerepjátékos oldalán. Az oldalon temérdek cannon karakter mellett, keresett karakterek is megtalálhatók. Persze ötletszerűen megalkotott saját karakterek jelentkezését is szívesen vesszük. Legyél kalóz, kapitány, polgár, kuruzsló, örömlány, kannibál, misszionárius vagy katona, esetleg szirén, a lényeg, hogy kreatív légy! Az oldal az ismert filmsorozatra épül, mégis egy-egy újítással. Aktív adminok, és remek hangulat vár majd rátok! Az oldal 2013. május 9-én nyitotta meg kapuit. (AZ OLDAL TELJES TARTALMÁT CSAK A REGISZTRÁLT TAGOK TEKINTHETIK MEG! )
Staff

Elisabeth Swann
Admin
profil

pm


Angelica Teach
Admin
profil

pm



Facebook csoportunk
Rosemary Black 95d4c7b8dd3cca3ec55475d5b5cb655c_thumb
Csatlakozz hozzánk a Facebook-on is!



Kiemelten keresett

Philip Swift
Misszionárius
Karakterlapja















Ki van itt?
Jelenleg 2 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 2 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Vas. Május 12, 2013 4:00 am-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Keresem a ...
Rosemary Black Icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 10:04 pm by Angelica Teach

» The Originals FRPG
Rosemary Black Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:55 pm by Vendég

» Arrow FRPG
Rosemary Black Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:54 pm by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Rosemary Black Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 6:07 am by Vendég

» The Mortal Instruments
Rosemary Black Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 6:22 am by Angelica Teach

» Asgard- Where the gods live
Rosemary Black Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 2:08 am by Jack Sparrow

» Watson lovasfarm
Rosemary Black Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:45 am by Angelica Teach

» Hírek
Rosemary Black Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 4:01 am by Angelica Teach

» Hattyúk Tava és tópart
Rosemary Black Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:58 am by Nedra Pierce

» Társalgó
Rosemary Black Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:46 am by Richard Weston

Top posters
Admin
Rosemary Black Vote_lcapRosemary Black Voting_barRosemary Black Vote_rcap 
Elisabeth Swann
Rosemary Black Vote_lcapRosemary Black Voting_barRosemary Black Vote_rcap 
Angelica Teach
Rosemary Black Vote_lcapRosemary Black Voting_barRosemary Black Vote_rcap 
Nedra Pierce
Rosemary Black Vote_lcapRosemary Black Voting_barRosemary Black Vote_rcap 
Richard Weston
Rosemary Black Vote_lcapRosemary Black Voting_barRosemary Black Vote_rcap 
Brandon Brightmore
Rosemary Black Vote_lcapRosemary Black Voting_barRosemary Black Vote_rcap 
Solomon Blackheart
Rosemary Black Vote_lcapRosemary Black Voting_barRosemary Black Vote_rcap 
Jack Sparrow
Rosemary Black Vote_lcapRosemary Black Voting_barRosemary Black Vote_rcap 
Edward Teach
Rosemary Black Vote_lcapRosemary Black Voting_barRosemary Black Vote_rcap 
Alice Doll
Rosemary Black Vote_lcapRosemary Black Voting_barRosemary Black Vote_rcap 

Megosztás
 

 Rosemary Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Rosemary Black
Kalóz

Rosemary Black

✡ Birthday : 1719. Jan. 24.
♦ Hozzászólások száma : 5
♦ Join date : 2013. Jul. 22.

Rosemary Black Empty
TémanyitásTárgy: Rosemary Black   Rosemary Black Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 6:37 am

Rosemary Black

Én nem állok senki oldalán, mert az én oldalamon sem áll senki.





A karakter teljes neve:


Rosemary Faye Scarlett Black

Születési hely, és idő:


London melletti kis falu, 1719. január 24. (20 éves)

Csoport:


(Örömlányból lett) Kalóz

Babona és jellegzetes tárgyak:

Fél a sivatagoktól, és a kiszáradástól. Amulett: egy fonott bőr karkötő, amire egy átfúrt igazgyöngy van felfűzve.

Play by:


Gemma Arterton

Külső és belső jellemzés:


Külsőre magas, körülbelül 170 centi körül van. Haja hosszú, és sötétbarna, általában befonva hordja, Arcát néhány szeplő díszíti, alkata vékony, de mégis szívós. Tekintete éberen figyel, szeme színe barna. Nem sokat látni őt női ruhában, ha mégis akkor valami igen különleges eset az oka. Kedveli a kényelmes nadrágot, és bőr csizmát. Emellett nem veti meg a fegyvereket sem.

●●●●●●●●●●●●●●●


Zárkózott, és bizalmatlan. Ez a két szó jut róla először az eszembe. A múlt gyakran olyan sebeket üt az emberi lelken, amik örökké ottmaradnak. Mindenkivel nyers, és rideg, nem szokása ismerkedni, ezáltal végtelenül magányos is. Ha mégis abban a szerencsében részesít, hogy megismerheted, akkor egy életvidám, és a balsors ellenére is optimista fiatal leányzó tárul eléd. Aki szereti a mókát, a viccet, és a tengert. Az ősrégi álma egy saját hajó, saját legénységgel, de tudja, nem sokan fogadnának el egy nőt kapitánynak. Emiatt is végtelenül bosszantja, hogy a férfiak ilyen lekezelően bánnak a nőkkel, szerinte nem érdemlik meg a hölgyek a „gyengébbik nem” kifejezést, hiszen sokszor megmutatták már az ellenkezőjét.

Életem:


*A kupa után nyúl a kezem, és legurítok még egy kis rumot. Érzem, hogy sok lesz, mégsem bírom megállni. Kell, jól esik, és egy kis bátorságot önt belém, ahhoz, amit tenni készülök. Mert igenis meg kell tegyem, ez nem mehet így tovább. De még várnom kell, a megfelelő időzítés a kulcsa mindennek. A velem szemben ülő férfira tekintek, és mesélni kezdek. Tudom, hogy a mámor hatása alatt állok, és ennyire magamtól sosem nyílnék meg.*
- Egy London melletti kis falucskában születtem. Anyám belehalt abba, hogy életet adott nekem, apám pedig beleőrült anyám elvesztésébe. Az italba menekült, mellém meg egy szívtelen dajkát fogadott. Máig sem tudom, hogyan, de életben maradtam. A bátyáim mind mesterséget tanultak, de mindenképpen pénzszűkében voltunk. Nem múlt el úgy nap, hogy nem éhesen hajtottuk álomra a fejünket.
*A borostás férfi morog egyet, és csak bámul tovább maga elé, de én tudom, hogy figyelmesen hallgat. Ed-et, ismerem már elég rég óta ahhoz, hogy tudjak a szokásairól.*
- Tizennégy éves voltam. Egy rablócsapat megtámadta a tanyánkat, és megölte a két bátyám, csak az apám és én éltük túl. Az összes megélhetési forrásunknak annyi volt. Nem maradt semmink. Apámnak már így is megbomlott az elméje, ez csak rátett egy lapáttal. Elvitt a városba, és eladott. A fiatal, ártatlan testemért sok pénzt kapott, én meg szolgálhattam Mark bordélyházában a férfiak kényére-kedvére.
*Ed elmosolyodik magában, de én nem veszem figyelembe, tudom, hogy most elképzel engem tizennégy éves szajhaként.*
- Két év telt el így, amikor is Marknak elég volt belőlem, és eladott. Neked, Ed. Immár negyedik éve kell ezt a mocskos munkát végeznem, és most úgy döntöttem, hogy elég. Nem teszem többet. Új terveim vannak: felcsapok kalóznak.
*Miközben ezeket mondom, a ruhám alól előveszem a tőröm, és a férfi torkának szegezem. A tekintete ismét éber lesz, és egy riadt csillogás is látszik benne. Undorodva hajolok közelebb a bűzös archoz.*
- És most, hogy ismered a történetem, eljött az ideje, hogy végezzek veled.
*Közlöm halál nyugodtan, majd elvágom a torkát. Elfordulok, ahogy az üres szobában a padlóra rogy az élettelen test. A puffanás visszhangzik, és forog körülöttem a szoba. Nem, nem szabad elájulnom, a kezem remeg, és kiesik belőle a tőr. Feltépem a szoba ajtaját, és futok, csak futok az éjszakában, magam mögött hagyva mindent eddigi életemből, és rohanva az új felé, ahol a bűz és mocsok helyett, a tenger tiszta, sós illata vár majd rám…
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Swann
Admin

Elisabeth Swann

✡ Tartózkodási hely : Mikor, hol...
♦ Hozzászólások száma : 119
♦ Join date : 2013. May. 07.

Rosemary Black Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rosemary Black   Rosemary Black Icon_minitimeHétf. Júl. 22, 2013 7:16 am



Elfogadva!


Kedves Rose!

Az előtörténeted megfelelt az elvárásoknak, sőt nekem nagyon tetszett. Kíváncsi leszek, a játéktéren mit alkotsz!
Hajó ügyben értekezünk. Foglalj avi-t, és irány a játéktér.

Elisabeth
Vissza az elejére Go down
 

Rosemary Black

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Karib-tenger kalózai szerepjáték  :: Karakteralkotás :: Félkész/Kész karakterlapok :: Kalózok-