Karib-tenger kalózai szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Brandon Brightmore 2hwlov9
Welcome!
Üdvözlünk téged/titeket, A Karib-tenger kalózai szerepjátékos oldalán. Az oldalon temérdek cannon karakter mellett, keresett karakterek is megtalálhatók. Persze ötletszerűen megalkotott saját karakterek jelentkezését is szívesen vesszük. Legyél kalóz, kapitány, polgár, kuruzsló, örömlány, kannibál, misszionárius vagy katona, esetleg szirén, a lényeg, hogy kreatív légy! Az oldal az ismert filmsorozatra épül, mégis egy-egy újítással. Aktív adminok, és remek hangulat vár majd rátok! Az oldal 2013. május 9-én nyitotta meg kapuit. (AZ OLDAL TELJES TARTALMÁT CSAK A REGISZTRÁLT TAGOK TEKINTHETIK MEG! )
Staff

Elisabeth Swann
Admin
profil

pm


Angelica Teach
Admin
profil

pm



Facebook csoportunk
Brandon Brightmore 95d4c7b8dd3cca3ec55475d5b5cb655c_thumb
Csatlakozz hozzánk a Facebook-on is!



Kiemelten keresett

Philip Swift
Misszionárius
Karakterlapja















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Vas. Május 12, 2013 4:00 am-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Keresem a ...
Brandon Brightmore Icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 10:04 pm by Angelica Teach

» The Originals FRPG
Brandon Brightmore Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:55 pm by Vendég

» Arrow FRPG
Brandon Brightmore Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:54 pm by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Brandon Brightmore Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 6:07 am by Vendég

» The Mortal Instruments
Brandon Brightmore Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 6:22 am by Angelica Teach

» Asgard- Where the gods live
Brandon Brightmore Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 2:08 am by Jack Sparrow

» Watson lovasfarm
Brandon Brightmore Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:45 am by Angelica Teach

» Hírek
Brandon Brightmore Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 4:01 am by Angelica Teach

» Hattyúk Tava és tópart
Brandon Brightmore Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:58 am by Nedra Pierce

» Társalgó
Brandon Brightmore Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:46 am by Richard Weston

Top posters
Admin
Brandon Brightmore Vote_lcapBrandon Brightmore Voting_barBrandon Brightmore Vote_rcap 
Elisabeth Swann
Brandon Brightmore Vote_lcapBrandon Brightmore Voting_barBrandon Brightmore Vote_rcap 
Angelica Teach
Brandon Brightmore Vote_lcapBrandon Brightmore Voting_barBrandon Brightmore Vote_rcap 
Nedra Pierce
Brandon Brightmore Vote_lcapBrandon Brightmore Voting_barBrandon Brightmore Vote_rcap 
Richard Weston
Brandon Brightmore Vote_lcapBrandon Brightmore Voting_barBrandon Brightmore Vote_rcap 
Brandon Brightmore
Brandon Brightmore Vote_lcapBrandon Brightmore Voting_barBrandon Brightmore Vote_rcap 
Solomon Blackheart
Brandon Brightmore Vote_lcapBrandon Brightmore Voting_barBrandon Brightmore Vote_rcap 
Jack Sparrow
Brandon Brightmore Vote_lcapBrandon Brightmore Voting_barBrandon Brightmore Vote_rcap 
Edward Teach
Brandon Brightmore Vote_lcapBrandon Brightmore Voting_barBrandon Brightmore Vote_rcap 
Alice Doll
Brandon Brightmore Vote_lcapBrandon Brightmore Voting_barBrandon Brightmore Vote_rcap 

Megosztás
 

 Brandon Brightmore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Brandon Brightmore
Kapitány

Brandon Brightmore

✡ Birthday : 1709. Oct. 13.
✡ Tartózkodási hely : Brightmore Birtok - London mellett / Csillagvándor
♦ Hozzászólások száma : 23
♦ Join date : 2013. May. 28.

Brandon Brightmore Empty
TémanyitásTárgy: Brandon Brightmore   Brandon Brightmore Icon_minitimeKedd Május 28, 2013 7:57 am

Brandon Brightmore

"A vér kötelez."





A karakter teljes neve:


Brandon Brightmore

Születési hely, és idő:


1709. október 13. (30 éves)


Csoport:


Kapitány

Babona és jellegzetes tárgyak:

Egyik legbecsesebb tárgya egy családi pecsét gyűrű. Fehér arany, benne egy fekete obszidián kővel, amiben a Brightmore család címere szerepel; Egy tengeri sárkány szerű kígyót megölő, szárnyas oroszlánt. Jellegzetességei között szerepel a meglehetősen ijesztően világító ezüst szemei, és egy aprócska, csatában szerzett heg a jobb szeme alatt. Hegből egyébként van még bőven rajta.
Kevesen tudják, hogy az egyetlen dolog amitől fél - vagy inkább nem bízik - az a mágia. Humbugnak tartja az egészet, de nem annyira, hogy ne tartson tőle. "Varázslatból még jó nem sült ki." - szokta mondogatni. Kedvenc ékszere egy ezüst kereszt a nyakában, melyet még édesanyjától kapott halála előtt.
Valamint egy kalóz fegyver, melyet egy cellában töltött este után cserélt el egy öreg kalózzal. Neki adta a tőrét, a vén kapitány pedig a fegyverét.


Play by:


Jonathan Rhys-Meyers


Külső és belső jellemzés:


Majdnem százkilencven centi magas, vékony, ám kellőképpen izmos testalkatú férfi. Bőre fehér mint a hó, mégis jól bírja a Napot, haja fekete, mint a holló tolla, szemei pedig meglepően, szinte már lehetetlenül kékek. Ám inkább a sötétben hatnak kéknek, nappal olyanok, mint két, ezüstös üveglap. Gyönyörűek - és ezt már férfiak is megjegyezték, amit Brandon azuóta is rémisztőnek tart - ám ugyanakkor annyira lélekig hatol a tekintete, hogy sokan épp ezért tartanak tőle.
Hangja kellemesen mély tónusú, haját szélfúttán hordja, hisz úgyis mindig szétzilálná a tengeri szellő, s mindig finom, úri, rangjához méltó ruhákban jelenik meg. A nők nagy kedvence, ám kevesen mesélhetik el róla, hogy remek szerető, mert sosem tartotta előnyben a testiséget. Pedig azon kevesek, akiknek réges régen dolguk volt vele, tudnának mit mesélni.


●●●●●●●●●●●●●●●


A család, a becsület, és a kötelesség. Ezek a legfontosabbak számára. Néhány éve eléggé kicsapongó életet élt, de nagyjából tíz éve elkezdett benőni a fejel lágya, és ahogy megkomolyodott, hamarosan elég neves kapitány lett, apja nagy büszkeségére. Sokszor komornak, és mosolytalannak látják. Ezért gyakran ráillesztik a modortalan, a savanyú képű, és hasonló nem túlzottan kedves kifejezéseket. Kevesen tudják, hogy igazából mennyire gondterhelt, és mi jár a fejében, vagy mi van a szívében. Igazából a sokszor kezdetleges makacsság, és meggondolatlan szókimondás mögött egy roppantul érző szív rejtőzik, mely igazságos, kedves és gyengéd, és ráadásul még hihetetlenül humoros is.
Sokat tanult ember, szeret olvasni, sakkozni, és még a virágokkal is jóban van. Otthon töltött ideje nagy részét vagy húgával, vagy a lovaival tölti.


Életem:


- Megőrültél apám?
A villa olyan erősen koppant az asztalon, hogy Lucina összerezzent. Ezt nem akartam, s bocsánatkérőn néztem húgomra, ám ő csak megadóan sóhajtott. Apám viszont annál inkább felfújta magát, s ő is letette a kezében tartott villát, majd felállt a vacsora asztaltól, és dühösen meredt rám.
- Tudod mi a kötelességed!
Nos igen, a kötelesség. Mindent megteszek, hogy betartsam adott szavam, apám, Richard Edward Brightmore, mégis mindig képes megkérdőjelezni. Mióta pedig anyánk meghalt, olyan, mint egy kartácstűz.
Én is felállok az asztaltól, és dühösen a két szeme közé nézek. Oldalról hallom Lucyna halk susogását, hogy üljek le, de nem törődöm vele. Majd otthon megbeszélem vele a dolgokat, elmagyarázom neki az egészet. Úgyis a hatalmas birtokunk másik felén lévő, immáron saját kastélyomban tölti leginkább az idejét, míg apán folyton elutazik.
- Nem vehetem el, értsd már meg!
- Hiszen fiatal, szép és gazdag, az Isten áldjon, Brandon! - szabadkozik apám. - Miért ne...
- Fiatal. - jelentem ki tömören és szárazon. - Épp ez az, hogy fiatal.
- Örülj neki! Annyi gyereket tud majd szülni neked....
- Az Istenit atyám, még csak ne is engedd, hogy ebbe belegondol...
- Ne káromkodj, édes fiam!
- Nem veszem el Nedra Piercet, és kész!
- Nedra aranyos és szép Brandon... - cincogja halkan Lucyna, mire rámosolygok.
- Tudom tündérke, de nem az enyém. És nem is lesz. - pillantok ismét apámra komor tekintettel.
- De bizony a tiéd lesz! Az apjával már meg is beszéltem. Együtt nőttünk fel, és ideje, hogy a családjaink végre megpecsételjék egymásba vetett bizalmukat ezzel a friggyel!
- És mi lesz a szerelemmel???
- Brandon, ne légy nevetséges, hiszen anyáddal is ugyanígy...
- Őt hagyd ki ebből!
Apám érzi a hangsúlyomból, hogy túl messzire ment. Anyámat az életemnél is jobban szerettem mindig. Tizenegy éve halt meg, nem sokkal azután, hogy Lucyna megszületett. Ő már nem is ismerhette, de én igen. A legszebb nő volt a világon, és a legkedvesebb teremtés, akit valaha ismertem. Apám sosem szerette annyira, mint kellett volna, mégis a halála után szinte sosem volt képes itthon maradni. Anyám viszont szerette ezt az öreget, teljes szívéből. Ezt elmondta a halálos ágyán is, amikor nekem adta a nyakláncát, melyet azóta is a nyakamban hordok. "A szerelmet válaszd Brandon, bármi áron. Csak akkor leszel boldog. Máshogyan nem."
- Az alku megköttetett. - szolal meg apám hirtelen, én pedig csak némán állok egy ideig, s az asztal sarkára szegezem tekintetem. Majd felnézek apámra, és ökölbe szorítom a kezem.
- Akkor nem hozok szégyent a családomra. - jelentem ki olyan érzelemmentesen, ahogyan csak tudom. - Holnap kihajózom. - teszem még hozzá, majd amilyen gyorsan csak tudok, elhagyom az étkezőt, és a szobámba viharzok. Első utam az ablakpárkányhoz vezet. Kedvtelve üldögélek ott gondolataimba merülve, s nézem a csillagokat hosszas órákon át. Most is így teszek, egészen addig, amíg nem hallom az ajtó nyílását, majd apró kezecskék fonódnak a nyakam köré.
- Nem lesz semmi baj Brandon...
- Tudom kicsim... - karolom át fél kézzel Lucynát, majd együtt nézzük a csillagokat. Odakint erős szél fúj... gyors utam lesz holnap a fővárosba...
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Swann
Admin

Elisabeth Swann

✡ Tartózkodási hely : Mikor, hol...
♦ Hozzászólások száma : 119
♦ Join date : 2013. May. 07.

Brandon Brightmore Empty
TémanyitásTárgy: Re: Brandon Brightmore   Brandon Brightmore Icon_minitimeSzomb. Jún. 01, 2013 2:39 am


Elfogadva!


Brandon Brightmore!

Azt hiszem az előtörténeted nem hagy maga után kivetnivalót! Hosszú példajáték, jó leírásokkal! Látom, avit már foglaltál, így nincs más dolgom, mint üdvözölni a karakterek sorában! Jó játékot/szórakozást! Wink
Vissza az elejére Go down
 

Brandon Brightmore

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

 Similar topics

-
» Brandon hálószobája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Karib-tenger kalózai szerepjáték  :: Karakteralkotás :: Félkész/Kész karakterlapok :: Kapitányok-