Karib-tenger kalózai szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Tamara || deadly beauty 2hwlov9
Welcome!
Üdvözlünk téged/titeket, A Karib-tenger kalózai szerepjátékos oldalán. Az oldalon temérdek cannon karakter mellett, keresett karakterek is megtalálhatók. Persze ötletszerűen megalkotott saját karakterek jelentkezését is szívesen vesszük. Legyél kalóz, kapitány, polgár, kuruzsló, örömlány, kannibál, misszionárius vagy katona, esetleg szirén, a lényeg, hogy kreatív légy! Az oldal az ismert filmsorozatra épül, mégis egy-egy újítással. Aktív adminok, és remek hangulat vár majd rátok! Az oldal 2013. május 9-én nyitotta meg kapuit. (AZ OLDAL TELJES TARTALMÁT CSAK A REGISZTRÁLT TAGOK TEKINTHETIK MEG! )
Staff

Elisabeth Swann
Admin
profil

pm


Angelica Teach
Admin
profil

pm



Facebook csoportunk
Tamara || deadly beauty 95d4c7b8dd3cca3ec55475d5b5cb655c_thumb
Csatlakozz hozzánk a Facebook-on is!



Kiemelten keresett

Philip Swift
Misszionárius
Karakterlapja















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Vas. Május 12, 2013 4:00 am-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Keresem a ...
Tamara || deadly beauty Icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 10:04 pm by Angelica Teach

» The Originals FRPG
Tamara || deadly beauty Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:55 pm by Vendég

» Arrow FRPG
Tamara || deadly beauty Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:54 pm by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Tamara || deadly beauty Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 6:07 am by Vendég

» The Mortal Instruments
Tamara || deadly beauty Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 6:22 am by Angelica Teach

» Asgard- Where the gods live
Tamara || deadly beauty Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 2:08 am by Jack Sparrow

» Watson lovasfarm
Tamara || deadly beauty Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:45 am by Angelica Teach

» Hírek
Tamara || deadly beauty Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 4:01 am by Angelica Teach

» Hattyúk Tava és tópart
Tamara || deadly beauty Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:58 am by Nedra Pierce

» Társalgó
Tamara || deadly beauty Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:46 am by Richard Weston

Top posters
Admin
Tamara || deadly beauty Vote_lcapTamara || deadly beauty Voting_barTamara || deadly beauty Vote_rcap 
Elisabeth Swann
Tamara || deadly beauty Vote_lcapTamara || deadly beauty Voting_barTamara || deadly beauty Vote_rcap 
Angelica Teach
Tamara || deadly beauty Vote_lcapTamara || deadly beauty Voting_barTamara || deadly beauty Vote_rcap 
Nedra Pierce
Tamara || deadly beauty Vote_lcapTamara || deadly beauty Voting_barTamara || deadly beauty Vote_rcap 
Richard Weston
Tamara || deadly beauty Vote_lcapTamara || deadly beauty Voting_barTamara || deadly beauty Vote_rcap 
Brandon Brightmore
Tamara || deadly beauty Vote_lcapTamara || deadly beauty Voting_barTamara || deadly beauty Vote_rcap 
Solomon Blackheart
Tamara || deadly beauty Vote_lcapTamara || deadly beauty Voting_barTamara || deadly beauty Vote_rcap 
Jack Sparrow
Tamara || deadly beauty Vote_lcapTamara || deadly beauty Voting_barTamara || deadly beauty Vote_rcap 
Edward Teach
Tamara || deadly beauty Vote_lcapTamara || deadly beauty Voting_barTamara || deadly beauty Vote_rcap 
Alice Doll
Tamara || deadly beauty Vote_lcapTamara || deadly beauty Voting_barTamara || deadly beauty Vote_rcap 

Megosztás
 

 Tamara || deadly beauty

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

avatar


Tamara || deadly beauty Empty
TémanyitásTárgy: Tamara || deadly beauty   Tamara || deadly beauty Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 5:32 am

Tamara

are you my jolly sailor bold





A karakter teljes neve:


Tamara

Születési hely, és idő:


1715 (24 éves), Fehérfok-öböl

Csoport:


Szirén

Babona és jellegzetes tárgyak:

A félelem nem jellemző rám, de ha egy valamitől mégis tartanék, az a nővéreim elvesztése lenne.
Van egy ezüst gyűrűm, amit egy elsüllyesztett hajón találtam, és megtetszett.


Play by:


Gemma Ward

Külső és belső jellemzés:


A külsőm pont olyan, mint amilyen a szirének vezetőjének kell, hogy legyen: tökéletes. Szerénykedhetnék, de miért tenném? Porcelán fehér bőröm, ártatlanul csillogó, tengerkék szemeim és hosszú, szőke hajammal könnyedén csábítom el a matrózokat és feledtetem el velük a rólunk szóló igaz pletykákat. Mondhatjuk, hogy halálosan gyönyörű vagyok, csak úgy, mint a testvéreim. Az alakom karcsú vízben és szárazföldön egyaránt, amikor aranyszínű uszonyom lábak váltják fel. Földön járva, a nagyjából 175 centimmel egész magasnak mondhatom magam. Ugyan ritkán fordul elő, hogy elhagyom az öbölt, de mivel néha igen, akad egy-két ruhám és lábbelim, amit az általunk elsüllyesztett hajók maradványai között találtam.

●●●●●●●●●●●●●●●


A külső gyakran tükrözi a valóságot, habár az én esetemben nem így van. Amilyen kedvesnek, gyengédnek, amolyan földre szállt angyalnak tűnök, pont annyira vagyok az ellentéte. Megvan az oka, amiért engem választottak vezérnek. A szirénekről szóló pletykák szerint kegyetlenek vagyunk, s a szépségünkkel élve, dalolva csábítunk matrózokat a halálba. Nos, az előbbieket alátámasztva én ezt profi szinten teszem. Jó színésznőnek mondhatom magam, hiszen ártatlan bárányt játszva alig pár másodperc alatt elbűvölök akárkit, s rántom le a mélybe még mielőtt felfogná mi is történik vele. Harcias természetem van, sosem adom fel és nem veszítek, akármiről is legyen szó. Aki ismer az tudja, hogy velem jobb nem ujjat húzni. Megvannak a módszereim, amivel „díjazom“ azt, aki mégis úgy tesz. Született vezető típus vagyok, aki nem tűri el, hogy megmondják neki mit kéne tennie. Nem követem a szabályokat, hanem alkotom őket. Jellemző rám a csípős humor és szarkazmus, valamit a kegyetlen őszinteség. Ami a szívemen, a számon. Nem vagyok rá büszke, de igen önző tudok lenni néha. Saját magam helyezem mások elé, néha még a nővéreim elé is. Egy kalózokkal és háborúkkal teli világot csak így lehet túlélni, nem? Ez sem szép tőlem, de a manipulálás dicséretesen jól megy. Szeretek úgy irányítani másokat, mintha a bábjaim lennének, miközben ők ezt észre sem veszik. Inkább mozgassam én a szálakat a háttérben, mint valaki más. Jó vezérhez híven több eszem van, mint azt hinnék. Hideg fejjel gondolkodom és megfontoltan viselkedem, nem áll szándékomban eszetlenül a vesztembe rohanni, főleg úgy, hogy felelősséggel tartozom az Öböl lakóira is. Mindezek ellenére néha megnyilvánul a kedvesebbik énem is, amit legtöbbször igyekszem mélyen elnyomni. Azt mondják a szirének képtelenek szeretni, pedig ez egyáltalán nem így van. Fontos számomra a család és a barátság, ezért velük csak annyira vagyok gonosz kis bestia, amennyire kell, hogy a tekintélyem megmaradjon. Előfordult már olyan is, hogy kimentettem valakit a vízből (az már mellékes, hogy egy kalózhajó kapitánya volt az, és csak azért tettem, hogy jöjjön nekem egyel, a szívessége után pedig úgy végezte, mint a többi matróz).

Életem:

A hold ezüstös fénye visszatükröződik az Öböl felkavart vize tetején, ahogy a fekete zászlóval díszített hajó lassan halad. Nesztelenül úszok el alatta, kutatva egy pont után, ahol felkapaszkodhatok rá, miközben a nővéreim alattam jó pár méterrel köröznek arra várva, hogy mikor kezdünk neki a dolognak. A matrózok figyelmének magamra vonása érdekében közeledni kezdtem a víz felszínéhez s úgy úsztam tovább előre, hogy egy pillanatra látni lehetett az uszonyom. Az erre tévedő kalózok vagy nagyon-nagyon szerencsétlenek, a kíváncsiságuk vezérlik, esetleg a könnyünk vagy csókunkért jönnek, ezért volt egy sejtésem, miszerint szemük a vízre szegezve haladnak. A hajó előtt is megvillogtatom aranyszínű pikkelyekkel borított uszonyom, majd a másik oldaláról is, mire a hatalmas fa kreálmány lelassul, s szinte mozdulatlan lesz. Észrevettek.
Hallom, ahogy a fedélzeten néhányan aggodalmaskodni kezdenek, majd egy mély, férfi hang csendre inti őket. A fejem távol a hajótól felbukkan a vízből, majd a legénységet keresem. Mind a hajó azon oldalán állnak, amelyik mellett legutóbb úsztam el. Ostobák. Komolyan azt hiszik, hogy ott maradtam? A lehetőséget megragadva alig egy másodperc alatt a hajó mellett termek és nesztelenül felugrom az oldalára, hogy kényelmesen támaszkodva figyelem őket. Uszonyom nem éri a vizet, ami ugyan zavar, de nem mutatom ki. Bájos, ártatlan arccal figyelem őket s várom, hogy megforduljanak.
A matróz, aki először érezte meg magán a tekintetem kis híján sokkot kap, amikor irányomba fordul, ennek következtében a társai is követik a példáját. Félelmet vélek felfedezni a szemükben, miközben nem tudják levenni rólam a tekintetüket. Néhányan azért, mert veszélyt szimatolnak, míg a többi a külsőm miatt nem.
- Tudsz beszélni? - kérdi tőlem az egyik, miközben közelebb lép.
Félelmet tettetve hátrébb húzom a fejem s bizalmatlanul, megszeppenve nézek vissza rá, de nem válaszolok.
- Ne félj tőlem, nem bántalak - szólal meg újra, s újra közelebb lép pont úgy, ahogy azt vártam. - Szóval tudsz beszélni?
- Igen - válaszolom.
Kellemes hangom hallatán a matróz szemei ellágyulnak, miközben újabb lépéseket tesz felém.
- Vissza, Crocks! Ne dőlj be neki, nem olyan ártatlan, mint amilyennek tűnk! - Oh, de menyire, hogy nem.
Az említett nem hátrál meg, sőt, közelebb jön, miközben csillogó tekintettel, a mogyoróbarna íriszein csüngök. Az újabb lépése után egy társa megragadja a karját és visszarántja, a szerencsétlen pedig a padlóra esik.
- Térj már észhez! Ne felejtsd el, hogy miért vagyunk itt.
- Miért vagytok itt? - kérdezem továbbra is fenntartva az ártatlan bárányka látszatot.
- Van számodra egy ajánlatom, szirén - mondja egy hang baloldalról, s a fejem arra fordítom.
A kalapból ítélve a kapitányhoz van szerencsém. Magas, nagy darab, szakállas, minden sztereotípiának megfelel, csak a faláb hiányzik.
- Ajánlat? Nekem? - kérdezem tettetett megszeppentséggel, miközben a férfi lesétál a lápcsőn, egészen a hajó oldaláig, tőlem egy karnyújtásnyira.
- Úgy hallottam egy csókotok halhatatlansággal jár - mondja úgy, hogy két kezével megmarkolja a korlátot s közel hajol hozzám. Bolond ember, ezzel írta alá a halálos ítéletét.
- Igen - válaszolom.
- Mit kérsz érte? Aranyat? Ezüstöt? Bármit meg tudok adni neked.
- Nem vagyok kalóz, hogy alkudozzak - suttogom baljósan, de édesen mosolyogva, miközben közelítek az arcához, s ő becsukja a szemét.
Erre vártam. Kezemmel feljebb lököm magam, hogy ne zuhanjak rögtön a vízbe, majd a ruháját erősen megmarkolva magammal rántom, s a vízbe húzom. A matrózok elvesztették minden önbizalmuk és pánikolni kezdtek. Jó öreg, de mindig működő módszer, hogy a legerősebbet kapjuk el először, mivel így a többi gyerekjáték, főleg úgy, hogy nincs aki megmondja mit tegyenek. A nővéreim nem várakoztatták meg a többieket, azonnal a felszínre törtek s a matrózokra támadtak, míg én az Öböl mélye felé tartottam, az utolsó másodperceit megélő kalózzal.
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Swann
Admin

Elisabeth Swann

✡ Tartózkodási hely : Mikor, hol...
♦ Hozzászólások száma : 119
♦ Join date : 2013. May. 07.

Tamara || deadly beauty Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tamara || deadly beauty   Tamara || deadly beauty Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 7:16 am


Elfogadva!


Kedves Tamara! (Ha egy szirén esetében lehet ilyet mondani....)
Az előtörténeted szép hosszú, belső jellemed tökéletesen tükrözi, hogy egy szirén milyen is valójában.
Nincs mibe belekötnöm, így mehetsz a játéktérre! Persze csak egy avi foglaló után!
Vissza az elejére Go down
 

Tamara || deadly beauty

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Karib-tenger kalózai szerepjáték  :: Archívum-