Karib-tenger kalózai szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  
Belépés
Felhasználónév:
Jelszó:
Automatikus bejelentkezés: 
:: Elfelejtettem a jelszavam!
Alexander Grant 2hwlov9
Welcome!
Üdvözlünk téged/titeket, A Karib-tenger kalózai szerepjátékos oldalán. Az oldalon temérdek cannon karakter mellett, keresett karakterek is megtalálhatók. Persze ötletszerűen megalkotott saját karakterek jelentkezését is szívesen vesszük. Legyél kalóz, kapitány, polgár, kuruzsló, örömlány, kannibál, misszionárius vagy katona, esetleg szirén, a lényeg, hogy kreatív légy! Az oldal az ismert filmsorozatra épül, mégis egy-egy újítással. Aktív adminok, és remek hangulat vár majd rátok! Az oldal 2013. május 9-én nyitotta meg kapuit. (AZ OLDAL TELJES TARTALMÁT CSAK A REGISZTRÁLT TAGOK TEKINTHETIK MEG! )
Staff

Elisabeth Swann
Admin
profil

pm


Angelica Teach
Admin
profil

pm



Facebook csoportunk
Alexander Grant 95d4c7b8dd3cca3ec55475d5b5cb655c_thumb
Csatlakozz hozzánk a Facebook-on is!



Kiemelten keresett

Philip Swift
Misszionárius
Karakterlapja















Ki van itt?
Jelenleg 1 felhasználó van itt :: 0 regisztrált, 0 rejtett és 1 vendég

Nincs

A legtöbb felhasználó (20 fő) Vas. Május 12, 2013 4:00 am-kor volt itt.
Chat
Legutóbbi témák
» Keresem a ...
Alexander Grant Icon_minitimeKedd Ápr. 01, 2014 10:04 pm by Angelica Teach

» The Originals FRPG
Alexander Grant Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:55 pm by Vendég

» Arrow FRPG
Alexander Grant Icon_minitimeSzomb. Dec. 28, 2013 11:54 pm by Vendég

» Avarian Világa FRPG
Alexander Grant Icon_minitimeHétf. Okt. 07, 2013 6:07 am by Vendég

» The Mortal Instruments
Alexander Grant Icon_minitimeKedd Okt. 01, 2013 6:22 am by Angelica Teach

» Asgard- Where the gods live
Alexander Grant Icon_minitimeSzomb. Aug. 31, 2013 2:08 am by Jack Sparrow

» Watson lovasfarm
Alexander Grant Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 4:45 am by Angelica Teach

» Hírek
Alexander Grant Icon_minitimeVas. Aug. 25, 2013 4:01 am by Angelica Teach

» Hattyúk Tava és tópart
Alexander Grant Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 9:58 am by Nedra Pierce

» Társalgó
Alexander Grant Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 6:46 am by Richard Weston

Top posters
Admin
Alexander Grant Vote_lcapAlexander Grant Voting_barAlexander Grant Vote_rcap 
Elisabeth Swann
Alexander Grant Vote_lcapAlexander Grant Voting_barAlexander Grant Vote_rcap 
Angelica Teach
Alexander Grant Vote_lcapAlexander Grant Voting_barAlexander Grant Vote_rcap 
Nedra Pierce
Alexander Grant Vote_lcapAlexander Grant Voting_barAlexander Grant Vote_rcap 
Richard Weston
Alexander Grant Vote_lcapAlexander Grant Voting_barAlexander Grant Vote_rcap 
Brandon Brightmore
Alexander Grant Vote_lcapAlexander Grant Voting_barAlexander Grant Vote_rcap 
Solomon Blackheart
Alexander Grant Vote_lcapAlexander Grant Voting_barAlexander Grant Vote_rcap 
Jack Sparrow
Alexander Grant Vote_lcapAlexander Grant Voting_barAlexander Grant Vote_rcap 
Edward Teach
Alexander Grant Vote_lcapAlexander Grant Voting_barAlexander Grant Vote_rcap 
Alice Doll
Alexander Grant Vote_lcapAlexander Grant Voting_barAlexander Grant Vote_rcap 

Megosztás
 

 Alexander Grant

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég

avatar


Alexander Grant Empty
TémanyitásTárgy: Alexander Grant   Alexander Grant Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 12:44 am

Alexander Grant

"A bátrak korán halnak, de a gyávák tovább szenvednek!"





A karakter teljes neve:


Alexander "Lee" Grant

Születési hely, és idő:


London, 1708. Február 17

Csoport:


Kapitány

Babona és jellegzetes tárgyak:

Jó oktatásban részesülvén realista, aki nem hisz a mesékben, nem hisz el semmit, míg nem látta a két szemével, vagy tapasztalta a saját bőrén… vagyis nem babonás! Jellegzetes tárgyai? Egy darab Azték arany, melyet még pár kalóztól csaklizott Tortugán.

Play by:


Russell Crowe

Külső és belső jellemzés:


Alapvetően egész megjelenése kissé egyedi, ahhoz képest, hogy kalóz… Na, jó! Igazság szerint nem is régen kezdte. No de a lényeg: Az Angol haditengerészet kapitányi rangjához megfelelő öltözet kissé koszosabb és tépettebb kiadása, s ehhez dukáló karja mely egy míves Londoni kovács műremeke. Övében még jól láthatóan s kézre esőn egy kovás pisztoly, s a biztonság kedvéért egy másik is a kabátja takarásában. Ezen kívül egy Azték arany medalion melyet inge alatt nyakában hordva visel. ezen kívül akad még egy borotva is a nála, de azt csak végszükség esetén használná vérontásra, hiszen azzal borotválkozik!
Ezzel azt hiszem kimerítettem személyes fegyverkészletét, így hát jöjjön, aminek jönnie kell és az a fizimiska: Elég jól megtermett vállas emberről van szó, de nem kell izomkolosszusra gondolni… Csak karban tartja magát! A kornak megfelelően növesztgeti haját, mióta nem kell a parókát viselnie, ami amúgy sem állt neki jól! Hajszíne szőke, szemszíne ezzel talán szembetűnően szürke.


●●●●●●●●●●●●●●●


Tanult, művelt, kifinomult, ugyanakkor kicsit tapintatlan és goromba is tud lenni. Élete első szakaszában véres verítéket áldozott azért, hogy valakivé váljon, s mégis egy csapásra elveszített mindent. Tegye a kezét a szívére, s mondja meg, hogy nem fásulna-e meg egy kicsit? Hát ő megfásult de mielött azonban teljesen legyökerezett volna kezébe vette az irányítást s új „élet” lehetősége felé kormányozta élete hajóját. Hogy most jobb lesz vagy még rosszabb? Fogalma sincsen, de azért csökönyösen tartja az irányt, gondolván ettől rosszabb már úgy se lehet. Röviden tehát: Bátor, vagy inkább vakmerő, de egészen jó vezető, s emberbarát! Már ha lefelejtjük azt a tényt, hogy a hajóján lazsáló gyáva népeket előszeretettel hajítja a tengerbe.

Életem:

Hol is kezdjem? Csak mert, hogy kissé hosszú történet! Lehet ám, hogy háromszáz szónál több lesz! Áhh… Kezdjük a legelején úgy korrekt!

Anyám-apám meglátta egymást, s borgőzös éjszakában megfogantam, majd kissé borús februári napon megszülettem. Az első tizenegy néhány évemre panaszom igazán nem lehetett volna, ha a jelent nézzük. De isten tudja akkor valamiért máshogy gondoltam! Apám nemesi család sarja, s midőn ő nemes volt, így jogos volna nekem is annak lennem, csak a gond az volt, hogy nemesi apám éppen nem volt vérszerinti apám. S valódi atyám nem igazán volt nemesi származású… Sőt igazából azt se tudtam kivolt! Ettől függetlenül jó oktatásban részesültem, mielött nevelőapám páros lábbal bal fenéken nem rúgott, úgy hogy végül őfelsége haditengerészeténél értem földet.
Még föl sem eszméltem, de már tengerre kerültem! Persze hamar híre ment miféle családból származom s mi több, sikerült olyan hajót kifognom hol apámról is hallottak egy két pletykát. De hát nehéz az élet! Főleg ha egy seregből lecsúszott kapitány fattya ként látjuk meg a napvilágot. Az első pár év pokol volt, szerencsére nem tartott sokáig: Egy a Spanyolokkal folytatott tengeri ütközet közben darabokra ágyúzták a hajót min szolgáltam, persze a sorsnak volt annyi fintora, hogy pár nap nyílt tengeren való hánykódás után egy kereskedő hajó felcsípjen s visszavigyen Angliába. Sebeim gyógyultjával újra hajón kaptam szolgálatot immár némi megbecsültséggel a kapitány első tisztjeként. S ezúttal már Francia barátainkkal csatázgattunk. Ekkor még ifjú és könnyen befolyásolható voltam, de remek tanítom volt a kapitány! 1738-adik évi haláláig remekül tanította, hogy váljék a katonából kapitány. Halálát egy francia Fregatt kartácstüze okozta. ideiglenes kapitányként a bosszútól megrészegülve, parancsom a menekülő franciák üldözése volt. Vakmerően üldöztük őket egészen a Karib tengerig ahol megütközvén velük, „győzedelmeskedtünk”. Na, igen nem véletlen van a győzelem idézve… a fél legénység oda veszett a hajó pedig hát erősen megrongálódva tértem vissza Angliába. E vakmerő tettem miatt ragasztották rám a „Lee” nevet, mely ekkora már élők sorát nem boldogító vérszerinti apám neve volt. Ő volt ilyen megszállott még, bár ő annak idején nem jött ki belőle jól. Nekem bejött! Meglett a hírnevem, magasabb rangom s kaptam egy új hajót is! Még egy év s megszereztem mindent mire magamfajta vágyhat. Csak hát a sors jogosnak érezte törleszteni a számlát azért, hogy 12éve nem pusztultam el a tengeren…
Spanyolok, Franciák, kalózok s tengerek egy sem tudott végezni velem, de a szerelem egyből hátba döfött! Remek partinak tűnt, s még jobb feleségnek, a gond csak az volt, hogy életem kiszemeltjét egy Lord taknyos kölyke is megirigyelte. Tisztes párbajt ajánlottam, ő nem élt vele, hát szíven döftem… mielött agyon lőtt volna. Mai napig nem értem mit keresett nála pisztoly, mikor vívás volt a párbaj tárgya! De hát így bízzon bárki is egy Lord elkényeztetett kölykében! S bár csalás ide vagy oda a párbajt megnyervén szerelmem szíve megkövül felém. S a zabos nemességet még nem is említettem! Maradásom többé nem volt Angliában ez nem is volt kérdés. Ahogy az sem, hogy immáron elfelejthetem a szolgálatot ő felségénél a zsoldról nem is beszélve… Egyenes úton hajómra siettem, s nyomban kihajóztam Londonból, de még az Óvilágból is! Meg sem álltam a Karib tenger jól ismert kalóz tanyájáig Tortugáig! A beilleszkedés kicsit döcögős volt, igazából még most is az! Lévén a kalóz „legénység” enyhén szólva nem a bátrak csoportja és ez néha összetűzésekhez vezetgetett a közel múltban… De hát megszoksz vagy megfulladsz!
Vissza az elejére Go down
Elisabeth Swann
Admin

Elisabeth Swann

✡ Tartózkodási hely : Mikor, hol...
♦ Hozzászólások száma : 119
♦ Join date : 2013. May. 07.

Alexander Grant Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alexander Grant   Alexander Grant Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 12:53 am


Elfogadva!


Üdvözlöm a fedélzeten Kapitány!
Kifejezetten tetszett az, amit olvastam. Kíváncsi leszek a játékodra, és egy játékra szívesen kapó lennék egyszer!
Hajó ügyben dobj egy pm-et, és intézkedek. Wink

U.I.: Egy gyors avi foglaló, majd irány a játéktér!
Vissza az elejére Go down
 

Alexander Grant

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Karib-tenger kalózai szerepjáték  :: Archívum-